Županový Flash Mob Meet

Vydáno: 18. února 2011 | Autor: Hoblik | Rubriky: Geoprojekty a akce | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

Bohnice 2011-02-14: Když se ve slunečném lednovém odpoledni začínaly v Bohnicích rojit podivné postavy v županech, nebylo pochybnosti co se děje. Právě končí vycházky a do ústavu se vracejí klienti, kteří si vyrazili jen tak nalehko ven.

Někteří vyrazili dokonce jen v pantoflích, zřejmě personál nedohlédl na to, aby se pořádně oblékli, přestože venku pěkně mrzlo.

Barevné župany se nakonec shromáždily před kostelem ve středu areálu a začaly razítkovat a podepisovat mohutného zřízence v bílém plášti. Ten vše trpělivě snášel, přestože se na něm takto podepsalo skoro tři sta lidí.

Protože zřejmě nemají dovoleno používat skutečné peníze, vyměňovali si lidé v županech dřevěná kolečka a barevné kovové medaile. Ve dvě hodiny se za hlasitého volání dalšího zřízence shromáždili všichni na schodech a společně se fotografovali. Pak se všichni pěkně spořádaně odebrali v doprovodu rodiny nebo přátel na další procházky po okolí.

PS: Na příští ročník si kromě županu beru megafon, jinak ta společná fotka nepůjde ukočírovat.

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GC2KFT5

Autor: Hoblik

Přidat komentář

Komentáře ke článku

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Další obrázky

Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Ostrov Kos