Sama nahá na pláži

Vydáno: 24. června 2008 | Autor: Imagir | Rubriky: Nejlepší keše | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

2 minuty do nárazu! ...1 minuta do nárazu! Vidíš ji? Koho? No tu holku se psem! Cože? Tam by neměl nikdo bejt, nevedou tam cesty, není to ani na mapě! 30 vteřin do nárazu! Nedělej si prdel a připrav kotvu. To není možné! Vona je nahá a kouká na mě! Nojo fakt!

Přátelé mi říkají, že píšu jen o geocachingu na moři a že to chce nějakou změnu. Dobrá tedy, ale až příště! :-) O pláži Lucisce totiž napsat musím, to se nedá vydržet. Právě pro krásu míst podobných tomuhle má smysl krabky hledat. Vždy mám zvláštní pocit při nalezení keše na takto nádherném místě. Nebude místo s keškou nakonec geocachingem zničeno? Nebudou krásná místa zničena geocachingem ještě dřív než bude geocaching samotný zničen komercí? O vážných tématech ale někdy jindy! Teď je horko, moře je daleko a vzpomínka na neznámou dívku se psem je příjemná a osvěžující!

Pomalu ale jistě jsme se po moři blížili k jižnímu pobřeží Hvaru a šipka nás přesně navigovala k místu, kde podle mapy nebylo vlastně nic. Ani v modré knížce nebylo nic a to už je co říct, protože „Modrá je dobrá" a ví obvykle úplně všechno. „Modrá" je knížka pro námořníky amatéry, doopravdy se jmenuje „888 přístavů a zátok" a najdete v ní informace typu: „Bójky v zátoce drží při bóře velmi špatně" nebo „v západní části mola zapáchají hajzlíky" a dokonce třeba i „majitel restaurace vlastní sbírku letadýlek, kterou se rád chlubí a když mu ji pochválíte, dostanete slevu...".

Modrá tedy mlčí, mapa v GPS mlčí, velká papírová mapa naznačuje velmi malou zátoku zaseknutou do vysokých skal ostrova ze strany, kde se tůristé zajisté vůbec nevyskytují. Ze vzdálenosti jedné míle nebylo vidět nic, jen skály, ale jakmile jsme se přiblížili na pár set metrů, začala být znatelná malinká pláž. Rozhodujeme se přistát nevěříc v úspěšné kotvení, protože čekáme příliš velkou hloubku. Ještě jsme ani nevyhodili kotvu a už JI vidíme. Na malé, nádherné, oblázkové pláži stojí nahá dívka a v klidu na nás kouká.

Měli jsme ještě práci s kotvením, ale stejně si říkám „kde se tam sakra vzala?". Že by nějaká drsná geocacherka, která to vzala s ruční GPSkou po skalnatém pobřeží?

Pokud nyní čekáte nějaký šílený závěr nebo překvapivou pointu, pak se vám moc omlouvám. K žádnému dějovému zvratu, orgiím nebo dokonce k družbě nedojde. Neproběhlo prostě nic, co by se jen vzdáleně podobalo hře „na indiány přepadený dostavník" nebo „na vojáky v dobytém městě".

Prostě jsme naskákali do vody, připlavali ke břehu a onu dívku pozdravili „Hallo", ona odpověděla „Hallo" a to bylo vše. Vrozený stud členů naší posádky a přítomnost manželek nám neumožnila ve slibně zahájené konverzaci pokračovat.

Vyrazili jsme do skal pro keš, která byla nalezena celkem v pohodě. Stancek jako vždy vyrazil ještě podstatně výš, šel se kochat krásným výhledem a fotit. My geocacheři jsme pro další výstup na skály ztratili motivaci, protože další poklad už výš nebyl (taky se Vám to stává?) a pokochali jsme se až večer pohledem na Stanckovi nádherné fotky.

Je potřeba ještě dodat, že jakmile připlula další loď jménem Lolita (No, vlastně se jmenovala Loli a je to ta červená francouzká Salona) dostáváme vynadáno, že jsme neznámou krásku vyplašili svým chladným chováním a močením z paluby. Na Lolitě totiž byla téměř 100% chlapská posádka s nízkým věkovým průměrem a jejich seznamovací potenciál byl (díky vysoké hormonální hladině) o malinko vyšší než ten náš :-))... Neznámá se však najednou vytratila, odešla nebo se jen někam schovala... nevím... prostě najednou už nebyla...a zůstal nám jen ten obraz a příjemný pocit. Zkuste hledat GC15TC8 a třeba ji taky potkáte.

Poznámka manželek a přítelkyň:
Zas tak hezká nebyla! Zblízka fakt nic moc!


Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GC15TC8

Autor: Imagir

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 18:33, 27. 06. 2008

  hejv

  No to je všechno pěkné, ale ta hlavní fotka chybí... abychom mohli poděkovat, zhodnotit a tak. Ale vážně, opět krásné čtení, zasmáli jsme se a zatoužili plaviti se po moři a lézt na skály a močit z paluby a ...

 • 23:58, 01. 07. 2008

  Vancosi

  Před týdnem jsme se se tam od tud vrátili. Když to čtu už bych jel zase :-)

 • 08:55, 02. 07. 2008

  choze

  Krásný příběh s nádhernými fotkami, díky za osvěžení!

 • 08:26, 28. 07. 2008

  Dannyx

  Včera jsem se vrátil z chorvatska a když to čtu jel bych tam znova byl jsem kousek od těchto míst bydlel jsem v Pagu. Ale měl jsem smůlu kousek za Pagem na vrcholku hory je keš, ke které jsem se snažil dostat. Vedli k tomu dvě přijatelné cesty, ale my jsme šli tou třetí a to byla osudová chyba, protože jsem asi po 1km cesty po vrcholcích jsem hodil \"držku,,a mam z toho zlomenou ruku.

 • 18:08, 11. 09. 2008

  svobi.cz

  ale takove \"pekne\" zazitky se daji prozit i v tuzemsku :-) viz. tento log na kesi GC14APY

  http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=fa7ae 531-025d-4952-8b81-d1578d693823

  Spolecné príjemne strávené odpoledne v širším kruhu rodiny jsme se rozhodli obohatit odlovem této keše. Po rozluštení /nezávislém/ na dvou frontách - jsme spolecne s Flower, obema mými sestrami a bandou našich detí vyrazili.
  Lov nám však komplikovala skutecnost, že se poblíž úložište keše rozhodla opalovat svoje telo jistá paní Mudlová, která byla dost odvážná na to, aby se tam opalovala komplet \"úplne komplet\" nahá, ale nebyla dost odvážná, aby tuto cinnost provozovala mezi svými na nudapláži. Takže jsme nechali deti, at si hrají a vyckávali, až stín zacne spolupracovat. Trvalo to již dost dlouho, a tak jsme využili toho, že náš tým se z vetší cásti skládal z žen, které nakonec odlov i uložení nenápadne provedly. Paní se nacházela v situaci, která jí nepovolovala príliš se zajímat o naše aktivity, takže utajení skrýše zustalo neporušené. Díky za nevšední zážitek pri luštení i lovu této kešky.
  IN/OUT: CWG, autícko, klícenka/náramek, klícenka
  P.S. Vzhledem k tomu, kolik jsme meli na míste detí a kolik lákadal tato krabicka skýtala , škrtali jsme v logbooku položku OUT nekolikrát, než dostala svou finální podobu. Díky za pochopení.

 • 09:58, 21. 11. 2008

  datel12

  Tak tohle mi v dnešním dni (venku prvně sněží) udělalo opravdu velkou radost a zvedlo náladu o 100%. Ve vzpomínkách se vracím do léta které jsme strávili v Chorvatsku na podobných plážích.

 • 16:59, 20. 04. 2009

  masulko

  Velmi dobre citanie.... na tej plazi som bol... a mate pravdu ze nie je na ziadnej mape... poznaju ju len domaci a oni nam prezradili ze kde je.... vyuzivaju ju nudisti(tky) kedze je 2,5km od dediny. Je to prekrasna plaz a aj miesto

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Ostrov Kos