O webu poklady.com

Vydáno: 10. srpna 2007 | Autor: Imagir | Rubriky: Geoprojekty a akce | Tisk

Oznámkuj článek:

Jsme lidi, které děsně moc baví geocaching a před pár měsíci jsme se rozhodli, že uděláme tenhle web. Chceme vytvořit místo, kde bude možné získat informace o téhle úžasné aktivitě, zábavě, hře, o tomto dobrodružství.

Sami nepatříme k nejlepším geocachingovým rekordmanům a nemůžeme se pochlubit tisícovkami nalezených pokladů, ale zlepšujeme si skóre jak to jen jde :-)). Myslím, že geocaching není ani tak o kvantitě, jako spíš o zábavě a zážitcích, které tato výborná hra přináší. Ti z nás, kteří loví poklady se svými dětmi ví své (o tom v některém z příštích článku). Někteří z nás docela dobře fotí (já ne) a slíbili, že budou při svých geoVýletech pořizovat úžasné fotky, které tady hodláme publikovat.

Název webu vznikl jednoduše. Keše jsou prostě poklady, to je jasný každýmu. Českou doménu drží nějaký spekulant, který chce moc peněz a .COM byla prostě volná, takže tak :-) Poklady.com je nekomerční webový magazín a chtěli bychom dosáhnout toho, že bude zdrojem užitečných a zajímavých informací nejen pro začínající geocachery, ale i pro ty velmi zkušené. Píšeme sem jen tak pro radost a budeme rádi, pokud se mezi čtenáři najdou i tací, kteří o svých vlastních zážitcích napíšou.

Uvítáme veškeré Vaše připomínky, nápady, rady, tipy a prostě všechno, co může být pro ostatní nějak užitečné. Provozujete-li stránky, které se věnují geocachingu, pošlete nám odkazy, rádi je zde uveřejníme. Chcete-li nám cokoliv napsat, tak bez váhání napište na info@poklady.com.

Mějte se skvěle a hledejte!

Autor: Imagir

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 18:19, 26. 12. 2007

  Comparare

  A já bych Vám chtěl poděkovat,za to že jste web udělali.Pěkná práce.

 • 09:40, 02. 05. 2008

  Den©a

  Chtěla bych Vám poděkovat za tenhle web,jsem teprve začátečník a našla jsem tu hodně informací...moc díky:o)

 • 00:19, 14. 02. 2009

  Imagir

  Diky za pochlavu :-)

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

iPhone a geocaching na Korsice