Lovci – hra o ceny za tisíce

Vydáno: 10. května 2010 | Autor: externí autoři | Rubriky: Hledání pokladů | Tisk

Oznámkuj článek:

Kdo jiný, než akční kačer, by mohl nejlépe uspět ve hře, ve které je hlavním úkolem najít pár míst GPSkou? Náš trénink je takový, že mudlové nebudou mít šanci :-)

Lovci jsou 30 denní turistická, navigační hra s jednoduchými pravidly. Úkolem je najít 30 míst za měsíc a pokud možno najít tato místa co nejrychleji. Tak tohle nebude pro geocachery problém. Značky hry jsou schované poblíž míst, kde se v poslední době postavilo něco za přispění fondů EU.

Podstatné jsou ale výhry. Hraje se o kvalitní GPS navigace, stany, spacáky, batohy a další hodnotné věcičky.

Většina míst je schovaná v Jihomoravském kraji a na Vysočině a pokud se do toho pustíte, čekají vás návštěvy zajímavých míst.

Více informací najdete tady: lovci.jihovychod.cz

Vzhledem k tomu, že má většina z nás nějaké to mobilní zařízení s přístupen na net, připravili jsme ještě na mobilní verzi m.poklady.com stručnou online nápovědu do terénu (souřadnice všech míst a textovou nápovědu pěkně pohromadě).

Tak co, zkusíte si zahrát o novou navigaci?

Autor: externí autoři

Přidat komentář

Komentáře ke článku

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Další obrázky

Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

GeoRobotek - pomocník každého geocachera!