Hracholusky 2009

Vydáno: 13. května 2009 | Autor: externí autoři | Rubriky: Geoprojekty a akce | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

Adventure race - HRACHOLUSKY 2009 je event konaný o víkendu 12.6. až 14.6.2009 na Hracholuské přehradě nedaleko Plzně. Hlavní náplní eventu je dobrodružný závod, ale event je určený i všem ostatním, kteří chtějí přijet, strávit víkend v příjemném prostředí rekreační oblasti Hracholuské přehrady nebo kešováním po západních Čechách.

Co vás čeká? Hlavním místem eventu je RS Butov na horním konci Hracholuské přehrady. Herní zóna závodu je v rozmezí Stříbro - Nevřeň a bude se rozkládat v pásu cca 25 x 10 km. Závod bude zahájen páteční noční bojovou hrou, na kterou naváže sobotní celodenní závod složený z jednotlivých misí, z nichž některé budou bezobslužné, na jiných vám budou partnery nebo soupeři pořadatelé či členové ostatních týmu.

Snad moc neprozradíme, když řekneme, že termín byl zvolen s ohledem na teplotu vody v přehradě... :-) Možná se vám proto bude hodit nějaké skladné plavidlo, popřípadě dostatečné množství suchého oblečení. Dále pak lano, dalekohled, GPS, PMR vysílačka a další vybavení nutné pro "přežití" a orientaci v přírodě. Pro přesun mezi misemi nebo v prostoru jedné mise můžete využít jakýkoliv dopravní prostředek v libovolném počtu, jen auto bude povoleno právě jedno na tým.

Ze samoobslužných misí lze vybrat zrychlený přesun, "odminování" mostu, vyzvednutí a dekódování černé skřínky potopeného plavidla, hledání špionážních balónů, ... Důležitým stanovištěm s početnou obsluhou je "base camp" v Nevřeni pod taktovkou Nevřeňáků za vydatné pomoci dalších organizátorů eventu a místních dobrovolných hasičů. Zde budete muset prokázat svou fyzickou zdatnost při plížení, šplhání, slaňování, střelbě a v dalších disciplínách, mezi kterými bude možná i hašení ohně. Druhé obslužné stanoviště je radistické. Připravují je pro vás Poník s Háčou. Kdo je znáte, tak víte, že se můžete těšit na radistické "hrátky" doplněné o "vojenskou" (pyro?) techniku. Chystáme i další mise, ale ty zatím neprozradíme. Nechte se překvapit a přijeďte si zazávodit a pobavit se na Hracholuskou přehradu.

Na všechny účastníky se těší pořadatelský tým gc-plzen.net.

 

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GC1NB6R

Autor: externí autoři

Přidat komentář

Komentáře ke článku

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Další obrázky

Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Island