Vrchní prchni!

Vydáno: 18. května 2011 | Autor: Hoblik | Rubriky: Geoptákoviny | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

Nad dalším bláznivým Ottíkovým eventem viselo ve vzduchu – alespoň pro mne – pár otazníků. Přijde někdo, když předpověď hlásí déšť, bouřky a kroupy? Jak se mi poběží v saku s motýlkem, foťákem, batohem a stativem?

A jak se vůbec do Karlových Varů dostanu? Počasí se umoudřilo, běžet se dalo a do Karlových Varů mne vzal přímo sám organizátor!

Ve slunečném odpoledni to na Kolonádě vypadalo chvíli jak na maturitním plese, chvíli jak na svatbě. Kačeři se překonali a dorazili místo obvyklých maskáčů v oblecích, bílých košilích a rukavičkách. Kačerky se objevily v sukýnkách, zástěrkách a na podpatcích.

Pak se objevil falešný vrchní a sedm desítek černobílých postav vyrazilo za ním s voláním „Chyťte hooooo!!!". Našemu figurantovi v roli „prdlavky" naštěstí žádný statečný přihlížející nepodrazil nohy a tak jsme bezpečně dorazili až k Vřídlu. Takovou skupinu tam od natáčení filmu asi neměli. Turisté nám tiše vyklidili prostor ke společnému focení a vrátili se zase až když jsme se přesunuli ven.

Zatím asi fyzicky nejnáročnější Ottíkův event, když nepočítám zmrzlé nohy v Bohnicích. A v červnu nás čeká další taškařice na Ještědu.

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GC2RR1F

Autor: Hoblik

Přidat komentář

Komentáře ke článku

  • 22:56, 19. 05. 2011

    viopes

    :-D no tak to je fakt mazec...bezvadný nápad...škoda,že jsem tam nebyla...

  • 18:14, 29. 05. 2011

    Marta

    Bezvadný nápad a moc jsem si to užila...jako všichni zůčastnění :-D

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Nejstarší keš v ČR