Šelmice o Vyškovském eventu

Vydáno: 2. září 2008 | Autor: Imagir | Rubriky: Geoprojekty a akce | Tisk

Oznámkuj článek:

Víte co je event? Pro vás, kterým je tento výraz neznámý, nebo pro vás, kteří jste na podobné akci ještě nebyli, je určen tenhle článek. Požádali jsme Šelmici, aby nám o jednom eventu napsala.

 

Jako geocacherka jsi celkem dost aktivní. Proč ty krabky vlastně hledáš? Pár mých kamarádek mi říká, že je to děsná kravina a nedokážou pochopit, proč je to pro nás tak zábavné. Možná bys jim to jako ženská uměla líp podat a vysvětlit...

Proč hledám krabky? Protože mě to baví :-). Navštívit místa, kam bych se jinak nedostala, je mou hlavní motivací. Taky je to fajn dobrodružství a občas i výzva překonat překážku. A hlavně nesedět doma a nekoukat jak mi roste zadek :-) Našla jsem si díky geocachingu spoustu moc fajn přátel - to je taky dobrá motivace. Jo a mezi geocacherama je spousta krásnejch chlapů :-)

 

Pořádáš Vyškovský event. Tohle setkání žádnou další propagaci nepotřebuje, protože jsou místa už dva měsíce před eventem obsazena. Proč je o setkání takový zájem? Můžeš nějak popsat event lidem, kteří nikdy na žádném nebyli a třeba ani netuší o co jde?

Tento rok je Vyškovský event již třetí v pořadí. První rok se sešlo tak 40 lidí, minulý asi 70. Tyhle lidi vždycky ráda uvidím. Mám na to takové nostalgické vzpomínky a většina jsou mí přátelé. Myslím, že to stejné pocítí každý kešer, který poprvé navštíví event a nestydí se mluvit s ostatními.

Čím zajímavý je Vyškovský event? Je se setkáním spojena nějaká další akce?

Poučena z mého prvního eventu, jsem se rozhodla eliminovat anonymitu. Podle přihlášených lidí jsem natiskla jmenovky, a každý kdo přišel si jmenovku vzal. Pokud jsem věděla i křestní jméno dotyčného, tak jsem ho připsala. Takže hned víte s kým máte tu čest a koho chcete oslovit. Letos už nebudu zjišťovat jaké kdo má křestní jméno, na to nemám čas... ale jmenovky určitě zůstanou. Další specialitou eventu byl jídelníček, upravený ve stylu geocachingu - takže bylo možno si objednat různé speciality podle názvu kešek - názvy se vybíraly podle kešek autorů, kteří se včas na event přihlásili - kešeři často ani nevěděli co si vlastně objednávají... ale myslím, že to na zábavě neubralo.

Letos se jídelníček neupravuje, ale je vybráno 10 jídel, pro které nahlášení kešeři hlasovali. (Myslím, že vařit pro 120 lidí navíc není žádná sranda, takže jsme vyšli restauraci vstříc.) Další věc, co na eventu potěší, a která zůstává, je logbook, který mi dá pokaždé hodně práce, ale je to pro mě pak úžasná památka a ráda jím listuji za dlouhým zimních večerů :-) Každý nahlášený kešer má pro sebe celý list A4, na kterém je jedna fotka vybraná z jeho galerie na gc.com a nejlépe i log z dané kešky (pokud najdu jiný, výstižný či vtipný, dávám mu přednost)... a ještě je zde výpis jím založených kešek.

Letos by si navíc každý účastník eventu měl donést nějaké geofotky, které by se měly promítat na plátno. A neměly by chybět i nově zveřejněné kešky s vytištěným listingem pro okamžitý odlov. Uvidíme... :-)

 

Setkal jsem se se zvláštním názorem jednoho geokolegy. Říkal mi, že jel na event, kde se chtěl seznámit s novými přáteli, ale že se s ním nikdo nebavil. Říkal, že tam byly skupinky cacheru, kteří mají naloveno 500 keší a víc a každej začátečník jim připadá jako jouda, se kterým se přece bavit nebudou... Hrozí tohle i ve Vyškově?

Můj první event, který jsem navštívila, taky nedopadl nejlíp. Nikoho jsem neznala a ocitla jsem se i v lokalitě, kde jsem neměla ještě ani jednu odlovenou keš a nedalo se o ničem s ostatními mluvit. Nevěděla jsem, kdo je kdo, a proto ani nešlo podle přezdívek identifikovat ostatní kešery. Proto moje hlavní rada je - nebojte se seznamovat s ostatními. Všichni, kdo se na event dostaví, se přijeli seznámit s ostatními, pokecat a mají s vámi společný koníček - a za ten se přece nikdo nestydí. Není na závadu si dopředu nastudovat alespoň to, kdo se na event přihlásil, jestli jste byli na jeho keškách a prohlednout pár fotek není taky špatné.

Tohle prostě ve Vyškově nehrozí. Každý má svou jmenovku, v logbooku je seznam založených pokladů, takže stačí zalistovat a jít se dotyčného zeptat: "hele, dost mě trápí tahle keška, lámu si s ní hlavu už měsíc a pořád nic.... " a podobně....

Chystáš se pořádat event i další rok?

Každý rok před eventem si říkám, že další už ne, ale když mě pak na eventu všichni povzbuzují, ať udělám ještě další, tak mě překecají. Pro příští rok už mám vybrané pěkné místo, kde by neměl být problém s kapacitou.

 

Geocaching je pro seznámení se s dalšími lidmi rozhodně vhodnější než čumět doma na bednu. Šla bys do organizace seznamovacího eventu... řekněme takové GeoSeznamky... třeba u vás ve Vyškově?

GeoSeznamka? No, mám s ní už vlastní zkušenosti ze svého loňského eventu :-) A to jsem nic neplánovala... No ale podle toho, co vidím na eventech, tak single jezdí jen pánská část... když mi seženete dost pořádných ženských, tak to pro vás klidně udělám :-D

Až se vrátíš z lovu v USA, napíšeš nám zase něco? Abychom si aspoň početli, když už musíme dřepět doma? :-)

No, pokud mě do USA pustí, pokud nespadne letadlo, pokud mě nesemele hurikán a pokud se zas zdravá vrátím, tak klidně. Ale už teď vím, že kešky v USA jsou pěkná nuda :-)


Autor: Imagir

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 19:23, 24. 10. 2017

  jackman30

  nedokážou pochopit, proč je to pro nás tak zábavné. Možná bys jim to jako ženská uměla líp podat a vysvětlit... voyance tel
  http://voyance-retour-amour.com

 • 19:49, 10. 11. 2017

  jackman30

  Našla jsem si díky geocachingu spoustu moc fajn přátel - to je taky dobrá motivace. Jo a mezi geocacherama je spousta krásnejch chlap voyance gratuite et reponse immediate
  http://voyance-amour-eternel.com

 • 20:28, 16. 02. 2018

  jackman30

  autorů, kteří se včas na event přihlásili - kešeři často ani nevěděli co si vlastně objednávají... ale myslím, že to na zábavě neubralo. desertsafaridubaipackages.com

  http://desertsafaridubaipackages.com

 • 08:36, 19. 03. 2018

  Ashar Seo

  I together with my buddies were found to be analyzing the great key points from your website while suddenly got a horrible suspicion I had not thanked the blog owner for those secrets. These boys were definitely consequently happy to read through all of them and have in effect extremely been using these things. Appreciate your really being well accommodating and then for obtaining such terrific useful guides most people are really wanting to learn about. Our own sincere regret for not saying thanks to you sooner.

  aparelhos de ouvido
  https://www.ouviclin.com.br/aparelhos-auditivos

 • 13:19, 25. 03. 2018

  Ashar Seo

  OK first take a good look at your self. What do you like what do you not like so much. Work on that which you do not like. But do not listen to other people their opinions do not matter only yours does. Work on having the attitude that this is who you’re and if they don’t like it they can go to hell.

  Buy cheap Autodesk Revit
  http://revit.cheapsoftwaredownload.net/

 • 08:50, 01. 04. 2018

  Ashar Seo

  I’ve writers block that comes and goes and I need to find a way to get rid of my writers block. It can occasionally be so bad I can barley make sentences. Any tips?

  www.jeffreylisandropoker.net
  http://www.jeffreylisandropoker.net

 • 16:58, 14. 04. 2018

  Ashar Seo

  I’ve writers block that comes and goes and I need to find a way to get rid of my writers block. It can occasionally be so bad I can barley make sentences. Any tips?

  Article source
  http://www.beddingnbeyond.com/kids-bedding-sets/be st-beds-for-kids/

 • 09:21, 26. 04. 2018

  Ashar Seo

  display cabinets with transparent glass would be the best thing to keep your stuff~

  portrait photography studio
  https://candyfoxstudio.com/portrait-photography

 • 09:38, 08. 05. 2018

  Ashar Seo

  i use both gold and silver bracelets because for me, they are both great bracelets to wear**

  Autodesk Revit 2017 price
  http://revit.cheapsoftwaredownload.net/

 • 14:34, 25. 05. 2018

  Ashar Seo

  I truly appreciate this post. I have been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Google. You have made my day! Thanks again..

  https://www.pakrush.com/2018/03/dua-for-pain-in-Is lam.html

 • 10:21, 26. 05. 2018

  Ashar Seo

  Hi!!!!. . You can quickly add a Web page to your Favorites folder with a single keystroke.. . The page is automatically added to your Favorites list

  Reference That Exciting Posting
  http://writefastessayy.ebook-123.com/post/-how-you -can-write-distinction-essay

 • 09:45, 28. 05. 2018

  Ashar Seo

  I see that you are using WordPress on your blog, wordpress is the best.:-’*”

  custom threadz
  https://customthreadzllc.com

 • 13:31, 30. 05. 2018

  peter

  This online journal is so pleasant to me. I will continue coming here over and over. Visit my connection too..
  CarInsuranceMusings https://carinsurancemusings.quora.com/

 • 15:30, 03. 06. 2018

  Ashar Seo

  Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News? I’ve been trying for a while but I never seem to get there! Many thanks

  Management Assignment Help Writers Online
  http://www.assignmentglory.co.uk/management-assign ment-help-service.aspx

 • 11:22, 06. 06. 2018

  Ashar Seo

  Do you people have a facebook fan page? I looked for one on twitter but could not discover one, I would really like to become a fan!

  See her useful video
  http://yourtrainings.com/event/3529/

 • 23:49, 06. 06. 2018

  Ashar Seo

  Excellent! I thank you your contribution to this matter. It has been insightful. my blog: palm reading guide

  Research Papers for sale online service
  http://www.essayleaks.com/research-papers-for-sale .aspx

 • 08:53, 13. 06. 2018

  peter

  I truly inspired after read this on account of some quality work and educational musings . I just wanna express profound gratitude for the author and want you to enjoy all that life has to offer for coming!.
  EZ Magic Video Review https://www.onlineresourceswithtoumi.com

 • 22:55, 26. 06. 2018

  Ashar Seo

  The the next time I read a blog, I’m hoping who’s doesnt disappoint me about that one. I mean, I know it was my replacement for read, but I really thought youd have some thing fascinating to talk about. All I hear is really a number of whining about something you could fix when you werent too busy searching for attention.

  http://www.essayarsenal.co.uk/law-paper-writing-se rvice-buy-UK.aspx
  http://www.essayarsenal.co.uk/law-paper-writing-se rvice-buy-UK.aspx

 • 10:54, 28. 06. 2018

  edward fox

  Very well said, your blog says it all about that particular topic.*~”*~ Long Lasting Hearing Aid Batteries

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Chorvatsko - zátoka LavsaFilm streaming vf