Rozpad geotýmu a dělení majetku

Vydáno: 14. září 2007 | Autor: dadc | Rubriky: Hledání pokladů | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

Jako zakladateli a správci jedné "kešky" mě chodí log záznamy návštěvníků. Baví mě to číst - je to taková druhá radost (první byla, když jsme kešku založili s rodinou). Docela často logují geotýmy - tedy "někdo&někdo".

Nedávno mě přišla zpráva, že tam byl někdo z týmu "on&ona" (tedy toto jméno je příklad, samozřejmě), ale že tento tým se rozpadl a že tedy "on" dále pokračuje sám a jestli jako proti tomu něco mám a tak. Proč bych měl taky mít, že ano?

Krom toho, že to asi bylo pro ten tým neveselé období (nebo asi minimálně pro jednoho člena), ještě teď musí řešit, co se společně zalogovanýma keškama. Rozdělit si je? Nebo si je každý pod svým samostatným účtem všechny zapsat jako svoje? Jde to vůbec nějak? Pokud jde o 5 kešek, tak to není asi třeba řešit, ale co když je to 50 nebo 500? Pak se najednou můžete propadnout do amatérského geocachinového přeboru, přestože jste kopali už první ligu (v počtu kešek - kdo na to hraje).

Nejde zdaleka jen o rozpadlé páry - ale co třeba rodinky, kde se "georobotek" časem vzepře a chce si budovat svojí vlastní geokariéru. A chce tam mít i ty, co tak obětavě nalezl a nebo tam byl "donesen" na zádech funícím tatínkem. Co pak?

Přiznám se, že nevím, číst oficiální pravidla se mě nechce. Zatím to ani nemusím řešit (zaťukal jsem to teď). Co vy na to - bando geokešerská z pokladů? (doufám, že vás ta "banda" nenasr..a, u nás v rodině se to používalo v pozitivním slova smyslu :-)

PS: Všiml jsem si také, že někteří více pragmatičtější se logují rovnou oba dva. Sice tvoří tým, ale jsou to 2 logy. Jak prozíravé!

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GCTQD5

Autor: dadc

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 23:48, 14. 09. 2007

  mlok

  tyjooo, skoro jako rozvod a boj o prašule!!! :-))

 • 09:51, 15. 09. 2007

  VSA

  Alespon se zvedne navstevnost kesky ve statistikach :-) Asi se s tim neda nic delat. Proste, kdyz se nekdo odtrhava, tak si to zpetne takto dologuje. Jen si nedovedu predstavit, jak georobotek se treba v 16ti rozhodne logovat na sebe a nekolik tisic kesek takto otrocky logne.....

 • 09:14, 17. 09. 2007

  Qnik

  Už od začátku lovíme s boo21 každý na svůj účet..a proč je tomu tak??:) Oba nás to baví a ne vždy se dostaneme všude spolu:)...Je to úplně jednoduchý.Ovšem co se georoebrtků týče..jo tak to už je jiná liga který zatím nerozumím:D

 • 22:52, 18. 09. 2007

  Krokodýl

  Již jsem o tom několikrát přemýšlel, jak je to s geotýmy. Jsou tam na místě opravdu vždy všichni? Nebo jakmile je někde kdokoli z týmu, loguje za celý tým? Nehraji na statistiky, i když narůstající číslíčko nalezených potěší i toho největšího \"chlaďoura\", ale u nás to chodí úplně opačně. Hledáme celá rodinka ale loguji pouze na jeden účet, a to svůj, ne týmový. U keše jsem vždy já, majitel účtu, většinou s moji manželkou, a občas některé z mnoha našich dětí s jejich partnery či zákonnými polovičkami.
  Nás naplňuje podstata, která nám perfektně doplňuje naše trampské toulky.

 • 20:54, 19. 09. 2007

  Czecho Cowboy

  Předpokládám, že tě k článku vedl rozpad týmu M&J - tam proběhlo i dělení pokladů ;-)

 • 12:46, 20. 09. 2007

  dadc

  Krokodýlovi: takto to máme u nás také, ale je fakt, ze to ostatní členy naší rodiny tak nebere (a já musím vybírat kešky, co mají \"ještě neco okolo\", aby se mnou šli), takže asi nehrozí, že by mě záviděli zalogované kešky. Ale jestli Imagir \"zblbne\" i svýho georobotka, tak o těch několik tisic kešek georobotek určitě bude stát :-)

  Czecho Cowboy: ano, máš pravdu. Viděl jsem, že dnes přišel log, že na naší kešku připadla \"Ona\". Jestli tam byli oba, tak by mě zajímalo, jestli On tam půjde ještě jednou (pro log i přesto nebo proto, že to může otevírat vzpomínky).
  Jinak přeju oběma hodně (nejen geo) štěstí.

 • 18:40, 20. 09. 2007

  Beddy(K5.CZ)

  U nás to funguje taky stejně jak u Krokodýlů. Owner accountu jsem já a proto taky dycky píšu do logu, kdo všechno tam v rámci K5.CZ byl. Pokud někdo bude chtět pozděj svůj vlastní account, není podle mě problém pak přilogovat něco ve smyslu \"nalezeno v rámci K5.CZ\" Ale mě osobně vždycky ročiluje, když vidim posledních pět logů u keše a 4 z toho jsou \"odloveno společně s...\"

 • 11:33, 22. 09. 2007

  Krokodýl

  To Beddy: S tvou poslední větou plně souhlasím, to už postrádá to kouzlo a myslím i základní myšlenku. Pokud hledám jako tým, mám jeden účet a hotovo. Ale opět narážím na to co mi ještě nebylo zodpovězeno, zda to chodí i tak, že kdokoli z týmu je někde tak loguje za celý tým, což by bylo taky divné, je vždy celý tým na daném místě? Je mi to v podstatě jedno, ale zajímalo by mě to.
  Když moje děti pojedou na dovolenou do Himalájí, nebudu nikde prezentovat že tam byla celá rodina, to nikoho ani nenapadne.

 • 08:57, 25. 09. 2007

  Beddy(K5.CZ)

  To Krokodýl: Rozumim ti. Jde ti o to, jestli pod jednim accountem nefunguje x nezávislých kačerů a každej je tak jen u části keší. Nemyslim, že by někerej tým tak fungoval - je pravda, že by pak jako celek měli mnohem vyšší score, ale ješitnost jednotlivejch kačerů je podle mě převáží a tým by se rozpadl.
  Pokud jde o rodinný týmy, je zbytečný aby existovaly 2 accounty pro případ, že loví máma s dětma a táta s dětma. Jen se pak log od Paluda.Family.TEAMu podepíše Táta a Mireček. Podobně to funguje u našeho týmu (i když z 93 keší jsem nebyl u nálezu jediný z nich a i tu jsem hledal dřív)
  Takže můj názor na danou otázku: Nemyslím si, že existujou týmy, pod kterými loví několik kačerů nezávisle na sobě a všicni maj přibližně stejně nálezů. V případě rodinnejch / partnerskejch týmů je možný, že nějaký minimální procento keší je odloveno samostatně tím \"druhým\" z partnerů.
  Možná na to budou mít jinej náhled tými jako macici nebo honzik@pavlinka, jiný vyloženě partnerský geotýmy mě nenapadaj.

 • 08:24, 04. 10. 2007

  Jirin Dragon Rider

  Pokud zacina cachovat par, tak pak bych asi hned na zacatku doporucil oddelene accounty. Osobne jsem priznivec spolecneho bankovniho uctu a jedne pokladny, ale tohle je neco jineho.
  Pokud oba budou chtit byt fyzicky pritomni na vsech cachi ktere jsou zalogovany jejich nickem tak pak spolecny nick bude casem velmi svazujici. Divka vyrazi s kamoskama na damskou jizdu a bude jim chtit ukazat par cachi. Kluk pojede nekam na sluzebku a vecer se bude chtit jit projit a neco si zobnout. Spolecny account mozna vypada celkem romanticky ale docela omezuje svobodne jednani clenu. Kdyz ma kazdy svuj account nic jim nebrani na cache chodit spolu - viz Qnik s boo.

  No co se tyce toho aby si dite zalogovalo cache svych rodicu - no to uz mi prijde trosku moc. Nevim kde je hranice, ale pokud diteti na cachi byli 2 nebo 3 roky - to mi prijde skutecne ze to dite chce byt \"dobre\" ale neprijde mi to moc vychovne.

 • 22:21, 05. 10. 2007

  standa -stanleypaulGC

  Jednou jsem na toto téma debatoval s Mouchou z VSA family. U malých týmů (dvojice) to není problém, ale u velkých rodin je asi problém aby celý tým byl u všech nálezů. Ale jak už tu padlo, je to věc cti a tak věřím tomu, že i ti co nebyl u nálezu to později doženou, protože na spoustu míst se člověk časem vrací a loví tam třeba nově vzniklé keše. U mne to funguje jednoduše. Účet mám já a na většině keší jsem byl sám. Ale když jdu s rodinou, tak to uvedu v logu. Ale protože to zbytek rodiny tolik nechytlo, tak zatím nehrozí, že bychom se jednou prali o to komu patří odlov. Ale mé doporučení dvojicím- založte si oba své účty. Já si na statistiku moc nehraju, ale každé kulaté číslo mne potěší. A bude těšit i vás. A pokud vás přestane bavit soutěžit s partnerem zůstaňte u jednoho, nejlépe vyššího účtu. A je to. I co se týká bankovních účtů, když jsme se potkali s mou ženou, měli jsme účty každý svůj. Nakonec u toho i zůstalo dodnes a každý má své soukromí. Ne že bych toho zneužíval. Ale jsem v klidu, že nemusíme jeden druhému vysvětlovat své útraty. Ale i tady nejraději čerpáme z toho vyššího účtu..... (to bývá v den výplaty ten můj a druhý den už ten manželky.... :-)

 • 22:22, 05. 10. 2007

  standa -stanleypaulGC

  opravuji, Moucha je samozřejmě členem VaF family. Sorry.

 • 22:47, 05. 10. 2007

  PedroKV

  Já mám účet na svůj nick a pokud jdu s Kačenkou, tak to do logu uvádím. Chtěl jsem, aby si založila vlastní účet na gc.cz a gc.com, ne že bych se chystal ji opustit, ale proto, že bych si docela rád někdy přečetl její log. Ale nechce.

 • 15:50, 09. 10. 2007

  Jarmila von Barrandoff

  Když jsme se s Robertem rozešli, taky jsme na to mysleli... a došli k názoru, že spolu nemusíme žít, ale kešovat můžem a chceme společně dál. O logy se nehádáme, někdy lovíme oba, někdy sami (i GPS mi půjčuje) a u založené keše platí, kdo ji vymyslel má k ní všechna práva a celou zodpovědnost. Inu, ať žijí naši parťáci!

 • 18:39, 03. 01. 2009

  LuLuk

  Kdyz jsem s GC začínal, tak jsme s přítelkyní logovali jen na můj profil, brali jsme to jenom jako chvilkovou zábavu a nevěděli jsme v jakou závislost se to časem (u mne) vyvine :-D Po nějaké době si polovička (KlapJa) udělala svůj profil a keše nalezené se mnou si dologovala (asi 50ks) Dnes si píšeme každý zvlášť a má to jen jednu nevýhodu. Když lovíme oba, tak si musím dávat velký pozor co řeknu nebo udělám, aby to při logování na mne nepráskla :-D

 • 13:39, 13. 02. 2011

  jimo42

  No tak zenu GC nevzal a asi ani nevezme. Po keskach beham hlavne ja a posledni dobou to chytlo synka (4,5 roku). Prave proto, ze si myslim, ze bude chtit mit sve logy, tak jsem mu zalozil konto a spolecne nalezene loguju dvojmo (hint: pokud to nekdo chcete provadet take, nejjednodussi je mit dva browsery a v kazdem zapamatovane jednoho uzivatele - logovani geopoteru je jedina vec, na kterou pouzivam IE :)).
  No a protoze synek uz pekne cte a pise, a zrovna minuly tyden asi definitivne selhala nase snaha udrzet ho mimo PC, predpokladam, ze nejpozdeji do dvou let bude logovat sve nalezy sam. :)

 • 10:23, 16. 08. 2018

  edward fox

  i truly like this article please keep it up. populareducationtips.com

 • 14:31, 23. 08. 2018

  Robinjack

 • 15:14, 25. 08. 2018

  Robinjack

 • 14:23, 26. 08. 2018

  Robinjack

 • 15:49, 05. 10. 2018

  Robinjack

 • 12:03, 28. 10. 2018

  Robinjack

 • 15:35, 31. 10. 2018

  Robinjack

 • 11:10, 20. 12. 2018

  Robinjack

  Can I just say what a aid to find somebody who actually knows what theyre talking about on the internet. You positively know tips on how to deliver a problem to mild and make it important. More folks must learn this and perceive this aspect of the story. I cant believe youre not more common since you undoubtedly have the gift.
  leovegas
  http://promotions.leovegas.com/sv/affiliates-sport s?btag=655854_F8E9331F14494B569BCFC398D7A41EEF& ;pid=2728320&bid=13362

 • 13:03, 25. 12. 2018

  Robinjack

  Hi, I just read texts on your blog and I became interested in the topic. I like your post and I am thinking whether I could use your words in my work? Would it be doable? If yes, please contact with me. Thank you. https://www.parallelprofits.biz/parallel-profits-r eview

 • 18:53, 06. 01. 2019

  Robinjack

  Appreciate it for this post, I am a big big fan of this website would like to proceed updated. comeon

 • 15:03, 08. 01. 2019

  Robinjack

  I observe there is a lot of spam on this blog. Do you want help cleaning them up? I might help in between courses!
  parimatch
  http://start.parimatch.com/ua/gos/b/?btag=a_2276b_ 969c_parimatch&siteid=2276

 • 08:52, 17. 01. 2019

  AsharSeo

  That gives off an impression of being brilliant anyway i am still not very beyond any doubt that I like it. At any rate will look significantly more into it and choose by and by!

  Paella Sydney
  https://hireachef.com.au/paella-catering-sydney/

 • 16:40, 20. 01. 2019

  Robinjack

  Wow! This could be one particular of the most helpful blogs We’ve ever arrive across on this subject. Actually Great. I am also an expert in this topic so I can understand your hard work.
  piso turistico
  http://fuerte-assist.com

 • 13:47, 22. 01. 2019

  Robinjack

 • 18:56, 31. 01. 2019

  Robinjack

  An extremely fascinating go through, I may not concur entirely, however you do make some really legitimate factors. 안전놀이터

 • 10:49, 07. 03. 2019

  Robinjack

 • 12:44, 30. 03. 2019

  Robinjack

  vintage stores london
  https://www.blue17.co.uk/

 • 16:36, 23. 04. 2019

  Robinjack

  먹튀검증 먹물
  https://mt-ryan.com/

 • 13:03, 24. 04. 2019

  Robinjack

  야마토 무료머니
  https://ygx77.com/

 • 13:03, 24. 04. 2019

  Robinjack

  야마토 무료머니
  https://ygx77.com/

 • 13:18, 27. 04. 2019

  Robinjack

 • 14:07, 28. 04. 2019

  Robinjack

 • 14:47, 30. 04. 2019

  Robinjack

  tax audit insurance
  https://auditstax.com/

 • 14:51, 02. 05. 2019

  Robinjack

 • 13:13, 03. 05. 2019

  Robinjack

 • 15:53, 12. 05. 2019

  Seo

 • 18:29, 16. 05. 2019

  Seo

 • 20:09, 12. 06. 2019

  karrel

  I simply discovered this online journal and have high trusts in it to proceed. Keep up the considerable work, its elusive great ones. I have added to my top picks. Much obliged to You.
  WithDefinition
  http://withdefinition.com/

 • 15:34, 13. 06. 2019

  Seo

 • 18:06, 14. 06. 2019

  Seo

 • 14:18, 16. 06. 2019

  Seo

 • 11:39, 17. 06. 2019

  edward fox

  Hi there, I found your blog by means of Google at the same time as searching for a related matter, your website got here up, it seems to be great. I have bookmarked it in my google bookmarks.
  coinswitch
  https://coinswitch.co/?from=usd&to=qash&re f=6QR5W3GSFE&bitcoins

 • 13:35, 18. 06. 2019

  edward fox

  Excellent read, I just passed this onto a colleague who was doing a little research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile So let me rephrase that.
  saree
  https://www.shreedesignersaree.com/saree

 • 14:05, 18. 06. 2019

  Seo

 • 00:26, 19. 06. 2019

  Seo

 • 11:50, 19. 06. 2019

  edward fox

  Fascinating article. Certain I’ll keep coming back the following. Great work.
  binance
  https://www.binance.com/register.html?ref=36960933 &lang=id

 • 14:16, 20. 06. 2019

  Seo

 • 18:44, 22. 06. 2019

  edward fox

  Can I just say thats a relief to discover a person that in fact knows what theyre talking about online. You actually learn how to bring a difficulty to light and earn it crucial. Lots more people need to check this out and appreciate this side of your story. I cant believe youre not more common as you absolutely develop the gift.
  data destruction
  https://bit.ly/2IpQrb0

 • 12:31, 23. 06. 2019

  edward fox

  you have got a fantastic blog here! do you want to earn some invite posts on my small blog?
  is weed bad for you
  https://lavsguide.com

 • 14:04, 23. 06. 2019

  edward fox

  Im impressed. I dont think Ive met anyone who knows as much about this subject as you do. Youre truly well informed and very intelligent. You wrote something that people could understand and made the subject intriguing for everyone. Really, great blog youve got here.
  click here
  https://mr-advocate.com

 • 15:14, 23. 06. 2019

  edward fox

  It was some sort of contentment coming across your site the other day. I got here today hoping to find out new things. I was not dissatisfied. Your ideas upon different tactics on this topic were enlightening and a wonderful help to me. Much gratitude for leaving out time to create these things as well as for sharing your opinions.
  free electronic recycling near me
  https://chicagoshredder.com/

 • 15:58, 23. 06. 2019

  edward fox

  I’m new to your blog and i really appreciate the nice posts and great layout.`.`-,
  evanston insurance company
  https://www.marketplacevision.com/about-us

 • 17:16, 24. 06. 2019

  Seo

 • 17:59, 24. 06. 2019

  edward fox

  Dude.. My group is not considerably into looking at, but somehow I acquired to read several articles on your blog. Its fantastic how interesting it’s for me to visit you fairly often.
  binance
  https://www.binance.com/id?ref=36960933&bitcoi ns

 • 01:33, 25. 06. 2019

  Seo

 • 21:38, 26. 06. 2019

  edward fox

  I really enjoy reading on this site, it holds fantastic articles .
  binance
  http://en.1001bookmakers.com

 • 17:48, 27. 06. 2019

  Seo

 • 20:46, 27. 06. 2019

  Robinjack

  I will right away snatch your rss as I can not in finding your e-mail subscription link or e-newsletter service. Do you have any? Kindly allow me understand so that I may just subscribe. Thanks. this link

 • 14:29, 28. 06. 2019

  Robinjack

  I’d should consult you here. Which is not some thing I usually do! I spend time reading an article that should get people to feel. Also, thanks for allowing me to comment! 먹튀 폴리스

 • 17:14, 28. 06. 2019

  Robinjack

  Today, with all the fast way of life that everyone leads, credit cards have a big demand throughout the economy. Persons throughout every arena are using the credit card and people who not using the credit cards have arranged to apply for just one. Thanks for revealing your ideas on credit cards. 借錢

 • 13:48, 29. 06. 2019

  Seo

 • 19:37, 01. 07. 2019

  Seo

  voyance telephone gratuite http://voyance-amour-eternel.com/

 • 11:04, 20. 07. 2019

  edward fox

  bless you with regard to the particular blog post ive really been searching regarding this kind of information on the web for sum time right now as a result cheers
  company email
  https://findorg.co/

 • 12:51, 21. 07. 2019

  edward fox

  You got a very good website, Gladiola I discovered it through yahoo.
  cheap essay writing services
  https://issues.joomla.org/uploads/1/707c5d97cc161c 47613387ef95617644.pdf

 • 11:55, 26. 07. 2019

  edward fox

  808 Pictures. Our experienced and friendly wedding coordinators on Maui | Kauai | Oahu | Big Island have been planning weddings for over 20 years in Hawaii. We have highly experienced coordinators and a great understanding of how to create a beautiful and simple wedding on the gorgeous beaches of Hawaii. We can honestly say we are experts in the field of wedding coordination for weddings of all sizes. Our affordable wedding planning packages are the most affordable in Hawaii. We look forward to planning your dream wedding in paradise on the beautiful islands of Hawaii. We plan weddings that can be a simple beach wedding or an elaborately detailed and decorated wedding at a luxury five-star resort. We have many different wedding packages to suit your needs at 808 pictures. Call one of our Hawaii coordinators to start to plan your perfect beautiful wedding in Hawaii.
  Maui weddings
  https://808.pictures/hawaii-wedding-planners-or-ma ui-weddings-or-kauai-weddings-or-kauai-weddings-or -big-island-weddings

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Kouzlo geocoinůFilm streaming vf