Rozpad geotýmu a dělení majetku

Vydáno: 14. září 2007 | Autor: dadc | Rubriky: Hledání pokladů | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

Jako zakladateli a správci jedné "kešky" mě chodí log záznamy návštěvníků. Baví mě to číst - je to taková druhá radost (první byla, když jsme kešku založili s rodinou). Docela často logují geotýmy - tedy "někdo&někdo".

Nedávno mě přišla zpráva, že tam byl někdo z týmu "on&ona" (tedy toto jméno je příklad, samozřejmě), ale že tento tým se rozpadl a že tedy "on" dále pokračuje sám a jestli jako proti tomu něco mám a tak. Proč bych měl taky mít, že ano?

Krom toho, že to asi bylo pro ten tým neveselé období (nebo asi minimálně pro jednoho člena), ještě teď musí řešit, co se společně zalogovanýma keškama. Rozdělit si je? Nebo si je každý pod svým samostatným účtem všechny zapsat jako svoje? Jde to vůbec nějak? Pokud jde o 5 kešek, tak to není asi třeba řešit, ale co když je to 50 nebo 500? Pak se najednou můžete propadnout do amatérského geocachinového přeboru, přestože jste kopali už první ligu (v počtu kešek - kdo na to hraje).

Nejde zdaleka jen o rozpadlé páry - ale co třeba rodinky, kde se "georobotek" časem vzepře a chce si budovat svojí vlastní geokariéru. A chce tam mít i ty, co tak obětavě nalezl a nebo tam byl "donesen" na zádech funícím tatínkem. Co pak?

Přiznám se, že nevím, číst oficiální pravidla se mě nechce. Zatím to ani nemusím řešit (zaťukal jsem to teď). Co vy na to - bando geokešerská z pokladů? (doufám, že vás ta "banda" nenasr..a, u nás v rodině se to používalo v pozitivním slova smyslu :-)

PS: Všiml jsem si také, že někteří více pragmatičtější se logují rovnou oba dva. Sice tvoří tým, ale jsou to 2 logy. Jak prozíravé!

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GCTQD5

Autor: dadc

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 23:48, 14. 09. 2007

  mlok

  tyjooo, skoro jako rozvod a boj o prašule!!! :-))

 • 09:51, 15. 09. 2007

  VSA

  Alespon se zvedne navstevnost kesky ve statistikach :-) Asi se s tim neda nic delat. Proste, kdyz se nekdo odtrhava, tak si to zpetne takto dologuje. Jen si nedovedu predstavit, jak georobotek se treba v 16ti rozhodne logovat na sebe a nekolik tisic kesek takto otrocky logne.....

 • 09:14, 17. 09. 2007

  Qnik

  Už od začátku lovíme s boo21 každý na svůj účet..a proč je tomu tak??:) Oba nás to baví a ne vždy se dostaneme všude spolu:)...Je to úplně jednoduchý.Ovšem co se georoebrtků týče..jo tak to už je jiná liga který zatím nerozumím:D

 • 22:52, 18. 09. 2007

  Krokodýl

  Již jsem o tom několikrát přemýšlel, jak je to s geotýmy. Jsou tam na místě opravdu vždy všichni? Nebo jakmile je někde kdokoli z týmu, loguje za celý tým? Nehraji na statistiky, i když narůstající číslíčko nalezených potěší i toho největšího \"chlaďoura\", ale u nás to chodí úplně opačně. Hledáme celá rodinka ale loguji pouze na jeden účet, a to svůj, ne týmový. U keše jsem vždy já, majitel účtu, většinou s moji manželkou, a občas některé z mnoha našich dětí s jejich partnery či zákonnými polovičkami.
  Nás naplňuje podstata, která nám perfektně doplňuje naše trampské toulky.

 • 20:54, 19. 09. 2007

  Czecho Cowboy

  Předpokládám, že tě k článku vedl rozpad týmu M&J - tam proběhlo i dělení pokladů ;-)

 • 12:46, 20. 09. 2007

  dadc

  Krokodýlovi: takto to máme u nás také, ale je fakt, ze to ostatní členy naší rodiny tak nebere (a já musím vybírat kešky, co mají \"ještě neco okolo\", aby se mnou šli), takže asi nehrozí, že by mě záviděli zalogované kešky. Ale jestli Imagir \"zblbne\" i svýho georobotka, tak o těch několik tisic kešek georobotek určitě bude stát :-)

  Czecho Cowboy: ano, máš pravdu. Viděl jsem, že dnes přišel log, že na naší kešku připadla \"Ona\". Jestli tam byli oba, tak by mě zajímalo, jestli On tam půjde ještě jednou (pro log i přesto nebo proto, že to může otevírat vzpomínky).
  Jinak přeju oběma hodně (nejen geo) štěstí.

 • 18:40, 20. 09. 2007

  Beddy(K5.CZ)

  U nás to funguje taky stejně jak u Krokodýlů. Owner accountu jsem já a proto taky dycky píšu do logu, kdo všechno tam v rámci K5.CZ byl. Pokud někdo bude chtět pozděj svůj vlastní account, není podle mě problém pak přilogovat něco ve smyslu \"nalezeno v rámci K5.CZ\" Ale mě osobně vždycky ročiluje, když vidim posledních pět logů u keše a 4 z toho jsou \"odloveno společně s...\"

 • 11:33, 22. 09. 2007

  Krokodýl

  To Beddy: S tvou poslední větou plně souhlasím, to už postrádá to kouzlo a myslím i základní myšlenku. Pokud hledám jako tým, mám jeden účet a hotovo. Ale opět narážím na to co mi ještě nebylo zodpovězeno, zda to chodí i tak, že kdokoli z týmu je někde tak loguje za celý tým, což by bylo taky divné, je vždy celý tým na daném místě? Je mi to v podstatě jedno, ale zajímalo by mě to.
  Když moje děti pojedou na dovolenou do Himalájí, nebudu nikde prezentovat že tam byla celá rodina, to nikoho ani nenapadne.

 • 08:57, 25. 09. 2007

  Beddy(K5.CZ)

  To Krokodýl: Rozumim ti. Jde ti o to, jestli pod jednim accountem nefunguje x nezávislých kačerů a každej je tak jen u části keší. Nemyslim, že by někerej tým tak fungoval - je pravda, že by pak jako celek měli mnohem vyšší score, ale ješitnost jednotlivejch kačerů je podle mě převáží a tým by se rozpadl.
  Pokud jde o rodinný týmy, je zbytečný aby existovaly 2 accounty pro případ, že loví máma s dětma a táta s dětma. Jen se pak log od Paluda.Family.TEAMu podepíše Táta a Mireček. Podobně to funguje u našeho týmu (i když z 93 keší jsem nebyl u nálezu jediný z nich a i tu jsem hledal dřív)
  Takže můj názor na danou otázku: Nemyslím si, že existujou týmy, pod kterými loví několik kačerů nezávisle na sobě a všicni maj přibližně stejně nálezů. V případě rodinnejch / partnerskejch týmů je možný, že nějaký minimální procento keší je odloveno samostatně tím \"druhým\" z partnerů.
  Možná na to budou mít jinej náhled tými jako macici nebo honzik@pavlinka, jiný vyloženě partnerský geotýmy mě nenapadaj.

 • 08:24, 04. 10. 2007

  Jirin Dragon Rider

  Pokud zacina cachovat par, tak pak bych asi hned na zacatku doporucil oddelene accounty. Osobne jsem priznivec spolecneho bankovniho uctu a jedne pokladny, ale tohle je neco jineho.
  Pokud oba budou chtit byt fyzicky pritomni na vsech cachi ktere jsou zalogovany jejich nickem tak pak spolecny nick bude casem velmi svazujici. Divka vyrazi s kamoskama na damskou jizdu a bude jim chtit ukazat par cachi. Kluk pojede nekam na sluzebku a vecer se bude chtit jit projit a neco si zobnout. Spolecny account mozna vypada celkem romanticky ale docela omezuje svobodne jednani clenu. Kdyz ma kazdy svuj account nic jim nebrani na cache chodit spolu - viz Qnik s boo.

  No co se tyce toho aby si dite zalogovalo cache svych rodicu - no to uz mi prijde trosku moc. Nevim kde je hranice, ale pokud diteti na cachi byli 2 nebo 3 roky - to mi prijde skutecne ze to dite chce byt \"dobre\" ale neprijde mi to moc vychovne.

 • 22:21, 05. 10. 2007

  standa -stanleypaulGC

  Jednou jsem na toto téma debatoval s Mouchou z VSA family. U malých týmů (dvojice) to není problém, ale u velkých rodin je asi problém aby celý tým byl u všech nálezů. Ale jak už tu padlo, je to věc cti a tak věřím tomu, že i ti co nebyl u nálezu to později doženou, protože na spoustu míst se člověk časem vrací a loví tam třeba nově vzniklé keše. U mne to funguje jednoduše. Účet mám já a na většině keší jsem byl sám. Ale když jdu s rodinou, tak to uvedu v logu. Ale protože to zbytek rodiny tolik nechytlo, tak zatím nehrozí, že bychom se jednou prali o to komu patří odlov. Ale mé doporučení dvojicím- založte si oba své účty. Já si na statistiku moc nehraju, ale každé kulaté číslo mne potěší. A bude těšit i vás. A pokud vás přestane bavit soutěžit s partnerem zůstaňte u jednoho, nejlépe vyššího účtu. A je to. I co se týká bankovních účtů, když jsme se potkali s mou ženou, měli jsme účty každý svůj. Nakonec u toho i zůstalo dodnes a každý má své soukromí. Ne že bych toho zneužíval. Ale jsem v klidu, že nemusíme jeden druhému vysvětlovat své útraty. Ale i tady nejraději čerpáme z toho vyššího účtu..... (to bývá v den výplaty ten můj a druhý den už ten manželky.... :-)

 • 22:22, 05. 10. 2007

  standa -stanleypaulGC

  opravuji, Moucha je samozřejmě členem VaF family. Sorry.

 • 22:47, 05. 10. 2007

  PedroKV

  Já mám účet na svůj nick a pokud jdu s Kačenkou, tak to do logu uvádím. Chtěl jsem, aby si založila vlastní účet na gc.cz a gc.com, ne že bych se chystal ji opustit, ale proto, že bych si docela rád někdy přečetl její log. Ale nechce.

 • 15:50, 09. 10. 2007

  Jarmila von Barrandoff

  Když jsme se s Robertem rozešli, taky jsme na to mysleli... a došli k názoru, že spolu nemusíme žít, ale kešovat můžem a chceme společně dál. O logy se nehádáme, někdy lovíme oba, někdy sami (i GPS mi půjčuje) a u založené keše platí, kdo ji vymyslel má k ní všechna práva a celou zodpovědnost. Inu, ať žijí naši parťáci!

 • 18:39, 03. 01. 2009

  LuLuk

  Kdyz jsem s GC začínal, tak jsme s přítelkyní logovali jen na můj profil, brali jsme to jenom jako chvilkovou zábavu a nevěděli jsme v jakou závislost se to časem (u mne) vyvine :-D Po nějaké době si polovička (KlapJa) udělala svůj profil a keše nalezené se mnou si dologovala (asi 50ks) Dnes si píšeme každý zvlášť a má to jen jednu nevýhodu. Když lovíme oba, tak si musím dávat velký pozor co řeknu nebo udělám, aby to při logování na mne nepráskla :-D

 • 13:39, 13. 02. 2011

  jimo42

  No tak zenu GC nevzal a asi ani nevezme. Po keskach beham hlavne ja a posledni dobou to chytlo synka (4,5 roku). Prave proto, ze si myslim, ze bude chtit mit sve logy, tak jsem mu zalozil konto a spolecne nalezene loguju dvojmo (hint: pokud to nekdo chcete provadet take, nejjednodussi je mit dva browsery a v kazdem zapamatovane jednoho uzivatele - logovani geopoteru je jedina vec, na kterou pouzivam IE :)).
  No a protoze synek uz pekne cte a pise, a zrovna minuly tyden asi definitivne selhala nase snaha udrzet ho mimo PC, predpokladam, ze nejpozdeji do dvou let bude logovat sve nalezy sam. :)

 • 09:37, 22. 05. 2017

  Robinjack

  You are very brave focuses in this article. I would have never thought to be any of these in the event that I didn\'t run over this. Much appreciated!.
  help with college papers
  http://helpwritingapaperforcollege.magnoto.com/

 • 08:27, 24. 05. 2017

  Robinjack

  Good composed article. It will be strong to any individual who uses it, including me. Continue doing what you are doing – can\"r hold up to peruse more posts.
  https://economicalchimiprinting.wordpress.com/
  http://nezafc.com/thanks-for-all-the-looooooooooov e/

 • 13:35, 30. 07. 2017

  AsharSeo

  This is genuinely an awesome read for me. I have bookmarked it and I am anticipating perusing new articles. Keep doing awesome!.

  His secret Obsession

  http://www.relationshipeguide.com/his-secret-obses sion/

 • 19:24, 24. 10. 2017

  jackman30

  když je to 50 nebo 500? Pak se najednou můžete propadnout do amatérského geocachinového přeboru, přestože jste kopali už první ligu (v počtu kešek - kdo na to hraje). voyance tel

  http://voyance-retour-amour.com

 • 19:59, 10. 11. 2017

  jackman30

  když je to 50 nebo 500? Pak se najednou můžete propadnout do amatérského geocachinového přeboru, přestože jste kopali už první ligu (v počtu kešek - kdo na to hraje).voyance gratuite et reponse immediate

  http://voyance-amour-eternel.com

 • 08:38, 03. 12. 2017

  peter

  Much obliged to you for such an elegantly composed article. It\'s brimming with astute data and diverting depictions. Your perspective is the best among numerous.
  http://healthexpertstips.com/

 • 08:28, 04. 12. 2017

  seo

  Your site is truly cool and this is an awesome motivating article. Much thanks to you to such an extent.

  http://doctorstipsonline.com/ http://doctorstipsonline.com/

 • 06:58, 11. 12. 2017

  seo

 • 07:14, 11. 12. 2017

  peter

  Stunning, this is truly fascinating perusing. I am happy I discovered this and got the opportunity to peruse it. Awesome occupation on this substance. I like it.
  Travel tips http://travelguidecompany.com/

 • 07:24, 11. 12. 2017

  seo

 • 07:26, 12. 12. 2017

  peter

  I got what you mean , a debt of gratitude is in order for posting .Woh I am cheerful to discover this site through google.
  Pets http://fashioneraonline.com/

 • 06:54, 16. 12. 2017

  Robinjack

 • 07:13, 19. 12. 2017

  peter

  These are some extraordinary devices that i unquestionably use for SEO work. This is an awesome rundown to use later on..
  Jobs & career http://educationaldepartments.com/

 • 10:42, 20. 12. 2017

  Robinjack

  Best Business Community http://bestbusinesscommunity.com/

 • 11:01, 16. 01. 2018

  Robinjack

 • 13:51, 16. 01. 2018

  peter

  I cherish the way you compose and share your specialty! Extremely intriguing and diverse! Keep it coming!
  http://enjoygamesonline.com/ http://enjoygamesonline.com/

 • 13:53, 16. 01. 2018

  peter

  This was truly an intriguing theme and I kinda concur with what you have specified here!
  enjoygamesonline.com http://enjoygamesonline.com/

 • 11:01, 23. 01. 2018

  Robinjack

  Online Games Here http://onlinegameshere.com/

 • 08:42, 25. 01. 2018

  peter

  Much thanks to you so much Love your web journal..
  Outdoor games http://gamesinfoshop.com/

 • 09:04, 12. 02. 2018

  Robinjack

 • 09:04, 12. 02. 2018

  Robinjack

  Shop With Trends http://shopwithtrends.com/

 • 10:02, 13. 02. 2018

  peter

  I respect this article for the all around looked into substance and magnificent wording. I got so included in this material that I couldn\"t quit perusing. I am awed with your work and expertise. Much thanks to you to such an extent.
  Travel tips http://leisuretriptips.com/

 • 10:36, 13. 02. 2018

  peter

  Good artcile, but it would be better if in future you can share more about this subject. Keep posting.
  Education Tips For All http://educationtipsforall.com/

 • 20:34, 16. 02. 2018

  jackman30

  asi minimálně pro jednoho člena), ještě teď musí řešit, co se společně zalogovanýma keškama. Rozdělit si je? Nebo si je každý pod svým samostatným desertsafaridubaipackages.com

  http://desertsafaridubaipackages.com

 • 07:20, 17. 02. 2018

  Robinjack

  Planet Best Tech http://planetbesttech.com/

 • 07:39, 21. 02. 2018

  peter

  Great outlined data. I thank you about that. Doubtlessly it will be extremely helpful for my future tasks. Might want to see some different posts on the same subject!
  Hockey http://goodgamestation.com/

 • 20:49, 21. 02. 2018

  Robinjack

 • 06:21, 24. 02. 2018

  Robinjack

 • 20:28, 24. 02. 2018

  Robinjack

  Top 10 Best Sewing Machine Reviews http://sewingmachinespoint.com/

 • 20:28, 24. 02. 2018

  Robinjack

 • 19:35, 13. 03. 2018

  small pdf to word

  Much thanks to you for another awesome article. Where else might anyone be able to get that sort of data in such an impeccable method for composing? I have a presentation one week from now, and I am on the search for such data.

 • 08:36, 19. 03. 2018

  Ashar Seo

  This was an incredible post. Really loved studying your site post. Your data was very informative and helpful. I think you’ll proceed posting and updating frequently. Looking forward to your subsequent one.

  aparelhos de ouvido
  https://www.ouviclin.com.br/aparelhos-auditivos

 • 12:49, 20. 03. 2018

  Robinjack

 • 13:19, 25. 03. 2018

  Ashar Seo

  Hi, i think that i noticed you visited my web site thus i came to °ßgo back the favor°®.I am attempting to to find things to improve my site!I suppose its adequate to use a few of your ideas!!

  Cheap Autodesk Revit software
  http://revit.cheapsoftwaredownload.net/

 • 08:32, 26. 03. 2018

  peter

  I might want to thank you for the endeavors you have made in composing this article. I am trusting the same best work from you later on too. Much appreciated...
  Travel tips http://worldstravelonline.com/

 • 08:49, 01. 04. 2018

  Ashar Seo

  you got a very excellent website, Sword lily I found it through yahoo.

  http://www.jasonmercierpokerfan.net

 • 16:57, 14. 04. 2018

  Ashar Seo

  you got a very excellent website, Sword lily I found it through yahoo.

  childrens beds with storage
  http://www.beddingnbeyond.com/kids-bedding-sets/be st-beds-for-kids/

 • 09:20, 26. 04. 2018

  Ashar Seo

  Hey! I merely observed one additional information in another weblog that appeared like this. How do you know all these items? That is one cool post.

  newborn baby photographer
  https://candyfoxstudio.com/newborn

 • 09:41, 08. 05. 2018

  Ashar Seo

  I?m no longer sure the place you’re getting your info, however great topic. I must spend some time finding out much more or figuring out more. Thank you for great information I was in search of this info for my mission.

  Inventor 2018 price
  http://inventor.cheapsoftwaredownload.net/

 • 14:33, 25. 05. 2018

  Ashar Seo

  When do you think this Real Estate market will go back up? Or is it still too early to tell? We are seeing a lot of housing foreclosures in Winter Springs Florida. What about you? I would love to get your feedback on this.

  Islamic duas for astaghfar
  https://www.pakrush.com/2018/05/dua-prayer-for-ast aghfar-with-Arabic-text-and-English-translation.ht ml

 • 10:21, 26. 05. 2018

  Ashar Seo

  My spouse and i got very thankful when Peter could finish off his reports through your ideas he grabbed from your blog. It is now and again perplexing to simply choose to be giving for free steps that many most people might have been selling. We consider we’ve got you to thank for that. Most of the explanations you’ve made, the easy website menu, the friendships your site make it possible to foster – it’s many fantastic, and it’s really assisting our son and us believe that the matter is thrilling, and that is particularly pressing. Thank you for all!

  Prescott Papers
  https://www.zotero.org/prescottpapers

 • 00:32, 28. 05. 2018

  Ashar Seo

  A debt of gratitude is in order for setting aside an ideal opportunity to talk about that, I feel unequivocally about this thus truly like becoming more acquainted with additional on this sort of field. Do you brain upgrading your blog entry with extra understanding? It ought to be truly helpful for every one of us.

  drone services ireland
  https://www.droneservicesireland.ie

 • 09:44, 28. 05. 2018

  Ashar Seo

  what we need, so you try to fly I could love me or not, but all I have to wake up to face another tomorrow morning, day, you could

  durham, north carolina
  https://customthreadzllc.com

 • 13:31, 30. 05. 2018

  peter

  This one is great. keep doing awesome!..
  Quora https://carinsurancemusings.quora.com/

 • 15:06, 03. 06. 2018

  edward fox

  You made a couple of nice points there. I did an enquiry on the theme and located mainly persons can trust your blog. Help

 • 11:22, 06. 06. 2018

  Ashar Seo

  definitely an interesting read. i usually dont comment. signed Dr Davids

  view it\'s complete concept
  http://prescottpapers.pageride.com/

 • 23:49, 06. 06. 2018

  Ashar Seo

  I have been absent for a while, but now I remember why I used to love this blog. Thanks, I’ll try and check back more frequently. How frequently you update your web site?

  essay
  http://www.essayleaks.com/APA-style-papers.aspx

 • 08:53, 13. 06. 2018

  peter

  Hey, I discover perusing this article a delight. It is amazingly useful and intriguing and all that much anticipating perusing a greater amount of your work..
  GDPR-Suite Review https://www.onlineresourceswithtoumi.com

 • 22:55, 26. 06. 2018

  Ashar Seo

  Utterly written content , Really enjoyed studying.

  Get Law Essay Help Online
  http://www.essayarsenal.co.uk/law-paper-writing-se rvice-buy-UK.aspx

 • 10:55, 28. 06. 2018

  edward fox

  Thank you for each of your effort on this web site. My niece takes pleasure in managing internet research and it’s really easy to see why. My partner and i notice all relating to the dynamic form you make very useful thoughts on your website and as well as boost participation from some others on the point then our favorite simple princess is truly starting to learn a lot of things. Have fun with the rest of the year. You’re the one carrying out a splendid job. Hearing Aid Batteries

 • 19:46, 07. 07. 2018

  Robinjack

 • 13:31, 08. 07. 2018

  peter

  I like this post,And I figure that they having a ton of fun to peruse this post,they might take a decent site to make an information,thanks for sharing it to me.
  Flood Doctor https://www.flooddoctorva.com/

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Chorvatsko - zátoka LavsaFilm streaming vf