Myslíte si, že jste úspěšnej chlap?

Vydáno: 15. července 2009 | Autor: Imagir | Rubriky: Geocaching s dětmi | Tisk

Oznámkuj článek:

A čím svůj úspěch měříte? Pohledem na výplatní pásku? Nebo jezdíte drahým autem? Stačí vám, že jste na tom líp, než kámoši ze školy? Měříte úspěch množstvím obchodních partnerů nebo máte snad kromě ženy i milenku? Tohle všechno je vám nanic. Nikdy se totiž nevyrovnáte čtyřletému klukovi, který našel poklad!!!

Nebo si snad myslíte, že s klukem můžete soupeřit teď, když je Vám 30? Ani náhodou! Vy totiž hledáte jen obyčejné krabičky, které někdo jinej schoval, a u toho se vám honí hlavou, jestli klapla tamta nebo jiná zakázka, jestli jste tuhle pracovní povinnost zvládli, jestli přeúvěrovat hypoteční úvěr u jiné banky anebo co rychle koupit mámě na narozky, na které se nějak zapomnělo... Čtyřletý kluk hledá, na rozdíl od vás, krabičky s drahocenýma pokladama, které schovaly pohádkové bytosti s nadpřirozenými schopnostmi. Mnohdy jsou poklady hlídány různými neviditelnými příšerami a takový nalezený poklad je zážitkem, který předčí všechny ostatní události dne (zvláště, když tomu táta ještě trochu pomůže). Při hledání přemýšlí se svou bujnou čtyřletou fantazií nad tím, jak je možné, že tam poklad byl a rozvíjí úžasně dokonalé teorie o důvodu jeho existence.

Je vám přes 40? Tak to mám blbou zprávu. Lepší polovinu života už máte za sebou a soupeření s klukem, kdo dosáhne většího úspěchu, je už zcela marné. Navíc si to už i uvědomujete :-) Od čtyřletého kluka se při hledání pokladů dozvíte věci, které by vás ani ve snu nenapadly! Zároveň mu taky odpovíte na 100 nesmírně důležitých otázek. Jeho vnímání světa a všeho kolem je na rozdíl od vašeho pouze pozitivní, nikdy se ještě nesetkal s hlupáky, závistí, zlobou a podobnými součástmi života. Svůj úspěch si dokáže dokonale vychutnat a užít.

Úspěch a nadšení čtyřletého kluka totálně trumfne všechny ty ptákoviny z prvního odstavce.

Myslím, že úspěch je subjektivní pocit, ale ať dosáhnete čehokoliv, tak malýho kluka stejně nikdy netrumfnete. Kluk bude vždycky úspěšnější než vy nebo já.

Jednu šanci ale máte! Vyrazte s tím klukem za pokladem a sdílejte jeho úspěch společně s ním.

 

Autor: Imagir

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 19:01, 15. 07. 2009

  Budulman

  Na pár minut jsem se při čtení vrátil do těch zmiňovaných čtyř let a zalitoval, že něco podobného jako geocaching nebylo už tehdy, před 28-ti lety, kdy mi byly právě ty 4 roky.
  Zamáčknu slzu a o víkendu vyrazíme najít další z těch mnoha pokladů.

 • 19:25, 15. 07. 2009

  dan

  Hezkeeee :-)

 • 09:11, 16. 07. 2009

  wenny

  Hezky napsaný. Plně se ztotožňuji. Jediný co je lepší než vzít malýho kluka na kešky je vzít dva kluky :-)) (3 a 5 let). Akorát nevýhodou je, že se jim v 90 procentech v keši líbí stejná věc, tak to je pak mazec :-))
  Tímto rovněž děkuji všem ownerům, kteří si nehoní ego zakládáním 5/5 keší (ty mám rád, ale pro děti to není ono :-)) a naopak udělají hezkou pěknou (a velkou) krabici pro děti.

 • 09:56, 20. 07. 2009

  weselka

  :-D u mě naprosto stejný... kluci 3 a 6 let a rvačka o stejnou věc. Anebo obrovské zklamání, když je v regularce prd... Pěkný článeček.

 • 14:03, 22. 07. 2009

  Tokugawa

  Beru s sebou tři holky (35, 5 a 1). Ta prostřední si doma střádá věci na výměnu a pořád špekuluje, co by bylo nejlepší :o)
  Ten článek mluví pravdu, přesto, že na věci z prvního odstavce nemyslím, přesto jsem v jejich stínu, neboť jsem dospělý. Ale Andulka, ta pokladem žije. Nepadá v úvahu, že bych deset minut před večerníčkem řekl: \"Půjdeme na procházku?\" Ale pokud řeknu: \"Půjdeme hledat poklad?\", tak jde bez mrknutí oka. \"Počkej, taťko, vezmu si víc věcí, třeba najdeme dva!\"

 • 14:01, 24. 07. 2009

  Pažitka

  Zivot je krasny jen pokud ho umite zit. A kdyz se o radost umite podelit, jeste lepe! Na veku nezalezi. A zpusob ma kazdy jiny. ... Ale jinak hezky podnet k filozoficke diskusi o smyslu zivota :-)

 • 19:33, 31. 07. 2009

  jirkaz99

  Dřív se taky schovavaly predmety a \"analogove\" mapy (papír a kompas) taky meli svoje kouzlo, ovsem když decku date GPSku a dobrej scenár k tomu, musí to bejt peckozní hledaní. Ovsem první odstavec narazí nejenom na rychlopracanty co si dohanej ego kde to jde , ale na lidi co makaj jak zuřivy a ve 40 ti se teprve proberou ze si nic neuzili :-/

 • 08:12, 02. 08. 2009

  přes 40

  já už dětinštím tak že si vezmu plenu a za pár let na tom budu líp než ten kluk

 • 21:58, 05. 08. 2009

  Vravor

  Moc hezké a pro mně trochu smutné. Závidím všem kdo si to užíváte s dětma.Je to už rok a třičtvrtě kdy můj kluk při koupi HTCéčka povídá, že se s tím dají také hledat poklady. Já na to jaké a on říká, že kdesi cosi četl na internetu a že to na jaře spolu zkusíme. Uplynuly dva měsíce , on dostal řidičák a zemřel v autě.
  Na jeho popud, jsem se dal do hledání keší a v září to bude rok co chodím po keškách a vzpomínám na syna.
  Přeji všem mnoho zážitků při hledání a ať si to společné hledání a radost z nálezů, pro děti tak důležité, jenom užíváte V.V.

 • 10:38, 23. 09. 2009

  yetti

  Je zajímavé i úsměvné trefit na vaše stránky :-) Já jsem skutečný \"zlatokop\", který prohledává hory a skály a hledá horniny s obsahem barevných a drahých kovů... Trochu jiný než ti zlatokopi - panvičkáři jenž proplachujou řeky a potoky a hledají jednotlivé zlatinky. Dovolte mi jednu otázku: Co byste dělali jak byste oběvili docela velké ložisko zlata (příklad s 5-10 t Au) ?

 • 12:54, 09. 12. 2009

  alena

  No nevím jak chlapi, ale mě je přes 40cet, a když jdu lovit poklady jsem jak ten 4 letý kluk.
  Doma shromažďuju plno věcí pro stejně postižený a pokaždé nezapomenu do krabky pokud se vejde něco pro hledače přidat. Sama jásám jak malý dítě, pokud tam najdu dřevěné kolečko na výměnu a pokud je to GC nebo TB pak je má radost ještě větší. Při tomto sportu vypouštím z hlavy všechny blbosti a jsem jen já, manžel, naši dva geopsi a příroda, případně dospělé dcery s kterými krásně poklábosíme o všem možném.

 • 13:42, 01. 03. 2010

  HumaBabula

  Hledám teprve chvíli, zatáhl jsem do toho dceru (10) a musím říct to nadšení a radost to je k nezaplacení. A vo to de.

 • 09:20, 23. 03. 2011

  pinkturtle

  Krásný článek, s dětmi (7 let kluk a 5 let holka) tím taky žijeme, vymýšlí, co by mohlo ostatní potěšit, teď třeba trpělivě navlíkají náramky z dřevěných korálků. U většiny keší je napsané, že tam nemáme dávat smetí, nakoupili jsme proto skládací lupy, visací zámečky s klíčky, propracované plastové zvířátka, přívěsky na klíče, každým dnem čekám velkou zásilku samolepek ještěrek a vlastní CWG, navlíkáme ty fakt pěkné náramky.... Děti mají ale největší radost, když tam najdou právě to kinder smetí, klidně i rozbité, nebo mušličku apod. Poklad je pro ně prostě něco jiného... třeba náš momentálně nejvzácnější nalezený odrbaný poškrábaný 6-ti centimetrový plastový skateboard bez koleček :-)
  Pěkné dny! pinkturle

 • 11:33, 26. 05. 2013

  Sekvoj

  ... pod článek bych se klidně podepsal. Občas mne mrzí, že nezažívám takovou čistou radost a štěstí z nalezeného pokladu jako mí dva 4letí georobotci. ... ale je fajn to kompenzovat tím, že jsem s nimi, když to najdou - ta radost někdy až dojímá :-)

 • 09:53, 24. 05. 2017

  Robinjack

  It ended up being Very useful to me and I am certain to every one of the observers here!
  weblink
  https://aerobet.biz/link-alternatif-sbobet-asia/

 • 08:33, 19. 03. 2018

  Ashar Seo

  Methods for dilution antimicrobial susceptibility beadlets for beagles that grow aerobically—fifth edition.

  aparelhos auditivos
  https://www.ouviclin.com.br

 • 12:09, 24. 03. 2018

  Ashar Seo

  You may find two to three new levels inside L . a . Weight loss and any one someone is incredibly important. Initial stage may be real melting away rrn the body. lose weight

  Carl Kruse Images on National Geographic
  http://yourshot.nationalgeographic.com/profile/124 7970/

 • 18:36, 24. 03. 2018

  top ten directories

  It would be ideal if you let me know in case you\'re searching for an article essayist for your site. You have some truly incredible posts and I feel I would be a decent resource. On the off chance that you ever need to take a portion of the heap off, I\'d totally love to compose some material for your website in return for a connection back to mine. It would be ideal if you send me an email if intrigued. Much obliged to you!

 • 13:15, 25. 03. 2018

  Ashar Seo

  It’s difficult to get knowledgeable people within this topic, however, you appear to be guess what happens you’re dealing with! Thanks

  Buy Autodesk Inventor software for sale
  http://inventor.cheapsoftwaredownload.net/

 • 13:34, 28. 03. 2018

  peter

  Play Book of Ra Classic and variants along with more than 400 Slot machines by Novoline, Netent, and Microgaming without registration!
  play-book-of-ra-online.com https://www.play-book-of-ra-online.com/

 • 14:03, 31. 03. 2018

  Ashar Seo

  This sort of wanting to come to a difference in her or his lifestyle, initial generally Los angeles Excess weight weightloss scheme is a large running in as it reached that strive. weight loss

  spy gadgets
  https://www.iroyaltech.com/

 • 08:48, 01. 04. 2018

  Ashar Seo

  I think other website owners should take this website as an model, very clean and superb user genial design and style .

  http://www.huckseedpokerfan.net

 • 11:05, 03. 04. 2018

  Ashar Seo

  I think other website owners should take this website as an model, very clean and superb user genial design and style .

  Togel
  http://www.topbbm.com/

 • 13:35, 10. 04. 2018

  Ashar Seo

  Wow, incredible blog format! How lengthy have you been blogging for? you make running a blog glance easy. The full glance of your site is fantastic, as smartly the content material!

  Mobile Kitchen rental San Francisco
  http://familyentertainment.biz

 • 13:35, 10. 04. 2018

  Ashar Seo

 • 16:55, 14. 04. 2018

  Ashar Seo

  I think other website owners should take this website as an model, very clean and superb user genial design and style .

  Visit this link
  http://www.beddingnbeyond.com/air-mattress-reviews /

 • 17:30, 14. 04. 2018

  Ashar Seo

  A RATES would not spend appeal to in almost any disproportionate taxation installments, in order to are really currently taking this during the dirt bike pants by just never editing the taxation payments.

  voyance discount
  http://voyance-amour-eternel.com

 • 13:26, 17. 04. 2018

  Ashar Seo

  I gotta bookmark this web-site it seems invaluable extremely helpful

  godrej 106
  https://www.findmyhome.in/property/godrej-gurgaon/

 • 13:35, 17. 04. 2018

  peter

  Stunning, cool post. I\'d like to compose like this as well – requiring some serious energy and genuine diligent work to make an extraordinary article… yet I put things off a lot of and never appear to begin. Much appreciated however.
  Professional mattress cleaning service http://cleanbeds.sg/

 • 14:33, 18. 04. 2018

  Ashar Seo

  Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News? I’ve been trying for a while but I never seem to get there! Thank you

  Shopperster
  https://shopperster.com

 • 08:51, 22. 04. 2018

  Ashar Seo

  very nice post, i surely really like this fabulous website, keep on it

  https://writingservices.nethouse.me/

 • 14:07, 24. 04. 2018

  peter

  I am cheerful to locate your recognized method for composing the post. Presently you make it simple for me to comprehend and actualize the idea. Much obliged to you for the post.
  zhuilu old trail tour http://www.islandlifetaiwan.com/tours/jhuilu-zhuil u-old-trail-tour-with-qingshui-cliffs/

 • 12:25, 30. 04. 2018

  Ashar Seo

  Hello, you used to write great, but the last few posts have been kinda boring¡K I miss your tremendous writings. Past few posts are just a little out of track! come on!

  memes
  https://www.reddit.com/r/SadMemesForHipTeens/

 • 13:03, 30. 04. 2018

  peter

  Intriguing theme for an online journal. I have been looking the Internet for the sake of entertainment and happened upon your site. Marvelous post. Much appreciated a ton for sharing your insight! It is extraordinary to see that a few individuals still invest an exertion into dealing with their sites. I\"ll make certain to return again genuine soon.
  cryptosuite jvzoo https://www.markattwood.com/cryptocurrency/cryptos uite-review-the-best-thing-ive-seen-in-crypto-trad ing-yet/

 • 13:41, 03. 05. 2018

  Ashar Seo

  You got a very great website, Gladiolus I found it through yahoo.

  hardwood floor installers Kennesaw
  http://innovationfloors.com/

 • 15:25, 04. 05. 2018

  Ashar Seo

  I’ve been interested in this info and ultimately found this blog. I’d personally wish to be capable of getting my hands on the information that you tapped to expose this. Please continue on your quest.

  Custom Web Design
  https://www.customwebdesign.co.za/seo-company-in-e malahleni-mpumalanga/

 • 13:43, 05. 05. 2018

  Ashar Seo

  Exceptional post but I was wondering if you could write a litte more on this subject? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit more. Thank you!

  green island taiwan
  http://www.islandlifetaiwan.com/tours/green-island -taiwan-explorer/

 • 21:44, 08. 05. 2018

  Conrad Hadassah

  Extraordinary overview, I\\\'m certain you\\\'re getting an awesome reaction.
  http://avocat-succession.omega-avocats.fr/
  avocat spécialiste succession

 • 13:48, 09. 05. 2018

  peter

  A debt of gratitude is in order for setting aside an ideal opportunity to talk about this, I feel unequivocally about it and affection adapting more on this subject. On the off chance that conceivable, as you pick up mastery, would you brain redesigning your web journal with additional data? It is to a great degree accommodating for me.
  Tube Funnel Review https://simplyproductreview.com/the-tube-funnel-re view/

 • 14:29, 09. 05. 2018

  Ashar Seo

  I carry on listening to the newscast talk about receiving free online grant applications so I have been looking around for the most excellent site to get one. Could you advise me please, where could i find some?

  honest review
  https://erikcagi.com/loop-it-review/

 • 14:29, 09. 05. 2018

  Ashar Seo

  This is very interesting, You’re a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your website in my social networks!

  delta faucets
  https://www.smore.com/u/deltafaucets

 • 14:31, 09. 05. 2018

  Ashar Seo

  Youre so cool! I dont suppose Ive read anything similar to this prior to. So nice to discover somebody with original ideas on this subject. realy we appreciate you beginning this up. this fabulous website can be something that is needed on the internet, someone with a bit of originality. helpful work for bringing new stuff on the world wide web!
  bathroom fixtures and accessories
  https://medium.com/@Kaylatorres22

 • 23:09, 09. 05. 2018

  Jerome Carlee

  This is truly a pleasant and enlightening, containing all data furthermore greatly affects the new innovation. A debt of gratitude is in order for sharing it,
  http://tenbestwebsites.com/omegle-sites.html
  omegle alternatives

 • 13:53, 11. 05. 2018

  Jerome Carlee

  Hi! Thanks for the great information you havr provided! You have touched on crucuial points!
  http://steuartstea.com.au/
  silver needle tea

 • 10:22, 12. 05. 2018

  Ashar Seo

  I’d have got to check with you here. Which isn’t some thing Which i do! I quite like reading a post that can make people think. Also, thank you for permitting me to comment!

  commercial real estate for sale
  http://voitco.com/

 • 12:57, 14. 05. 2018

  Ashar Seo

  Hello! I simply would choose to make a huge thumbs up for that excellent info you may have here for this post. We are coming back to your blog site to get more detailed soon.

  renovated riads for sale marrakech
  https://bosworthpropertymarrakech.com/category/ria ds_for_sale_marrakech/

 • 15:24, 16. 05. 2018

  Ashar Seo

  I think other web site proprietors should take this website as an model, very clean and magnificent user friendly style and design, let alone the content. You are an expert in this topic!

  custom software development company
  https://www.leewayhertz.com/

 • 09:41, 29. 05. 2018

  Ashar Seo

  Hey, just looking around some blogs, seems a pretty nice platform you are using and the theme as well. I’m currently using WordPress for a few of my sites but looking to change one of them over to a platform similar to yours as a trial run. Anything in particular you would recommend about it? m

  Firehouse Subs
  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&a mp;esrc=s&source=newssearch&cd=18&cad= rja&uact=8&ved=0ahUKEwi9v4GXkM3WAhVI5yYKHc eeCH44ChCpAgg4KAAwBw&url=http%3A%2F%2Fwww.blue maumau.org%2Ffirehouse_subs_franchise&usg=AOvV aw2eMcC8LHs7QkMBA-NheT-V

 • 00:17, 05. 06. 2018

  peter

  You are very brave focuses in this article. I would have never thought to be any of these on the off chance that I didn\'t go over this. Much obliged!.
  Economics https://qrius.com/

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Výbava pro Geocaching v USAFilm streaming vf