Jak jsem přežil vichřici

Vydáno: 26. července 2009 | Autor: Pazitka | Rubriky: Hledání pokladů | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

...aneb narychlo sepsané dojmy ze včerejšího cyklovýletu. Po krátké přestávce se nám vrátilo léto, v plné síle, vyjíždím tedy po práci z Liberce na kolo různými směry. Dnes padla volba na severozápadní stranu.

První zastávka na známe cestě je Garfield. Jedu vlažným tempem, je vedro na padnuti, určitě 30 stupňů a mam před sebou ještě nějaký ten kilometr. Přesto na místo uložení přijíždím zcela mokrý, resp. zpoceny :-)

Opřel jsem kolo o strom asi 3m od cache, pokračoval par kroku za šipkou, to bylo pochopitelně špatně, otočím se, a co nevidím? Krajně podezřelé místo :-)Zapisuji se a směřuji na další cíl, Wothanburg!

Odsud vede nejkratší cesta do pěkného prďáku. První polovinu šlapu 1/1. Ale to nejhorší melo teprve přijít. Na vršíčku nad Novou Vsi (Spálený vrch, Růžek) se začíná zvedat vítr. Pořádný vítr. Ten vevěstí nic dobrého. Tak nějak doufám, že se mi déšť vyhne, podobně jako včera ... ale podvědomě už vyhlížím ukryt. Tady ne, tohle také není ono, pod tímhle stromem to také nebude ono, i když socha je zajímavá ... stoupáni ... cca 700m od cache se moje přání zásadně nevyplnilo. Obloha najednou zčernala, a hrozivou tmu prořízly dva blesky. Následující hrom mě skoro ohlušil. První kapka ... druhá kapka ... dalších 100, 1000 kapek, spustil se déšť. Prudký vítr zleva. Je těžké udržet se na kole. Napínám sily a zrychluji. Moje myšlenky se upínají k troskám neidentifikovatelné budovy na vršku. (Pšenickuv kopec). Najdu tam úkryt? Prší vodorovně. S kolem v ruce probíhám kopřivami, něčím co kdysi byli dveře. Pod nohama praskají střepy. Jsem pod střechou. Ale není to moc platné. Vítr a déšť pronikají vymlácenými okny napříč celou zříceninou. Rozhlížím se, vida, za mou je komůrka. Udělám krok, a vtom vítr těsně přede mnou sráží zbytky omítky ze stěny. Naštěstí mám dle předpisu helmu :-)

Ukrývám se tedy v jediném suchém a závětrném místě, vyklepávám omítku z helmy a vlasů, zkoumám očima vnitřek trosek. Poházené pneumatiky, polámané plastové díly z vozidel, zbytky kabelů, dokonce dvě zničené počítačové klávesnice. To zahřeje, jako u mě v garáži :-) Déšť a vítr neustávají. Není radno vystrčit nos z úkrytu. Kapky neúnavně bičují bicykl opřený jen pár metrů ode mne. Je na čase nasadit zdržovací taktiku. Probírám batoh. Dvě meruňky, tatranka, jablko vystačili na tu nejhorší bouřku. Nebo to byla vichřice co bere čepice? Nepochybně! Ještě ale stále hustě prší. Déšť si našel cestu ke mně. Střecha nebude právě z nejudržovanějších :-) Spárou mezi panelu protéká čím dál větší proud vody. Ustupuji do předem připravených pozic :-) Stále zdržuji :-) Vysypávám kamínky a jehličí z bot, seřizuji cosi na kole, ale už asi budu muset jet. Je po bouřce. Oblékám lehkou pláštěnku a za mírného mrholeni vyrážím do pročištěného vzduchu. Mel jsem z pekla štěstí! Nebo z prdele kliku? Jeden vulgarizmus se snad snese :-) Uff.

V lehce excitovaném stavu dorážím k hradišti. Wothanburg! Brána je už zavřená, ale cache je chytře umístěná, tak, abych si jej musel prohlednout :-) Uvnitř je stanové městečko. Starověké stany, plátno, tyče.. Zřejmě dobře postavené :-) Odolalo větru dešti. Přicházím na místo "nula". Je zde jen jeden podezřely objekt. Ale nic nenacházím. Procházím okolí, a pak ještě širší okolí, ale stále nic. Přitahuje mne jen ten jeden objekt, ale ani na druhé skouknutí nic. Nápověda mi vůbec nepomáhá. Nic takového, co by vyvolalo asociaci, spojeni s nápovědou jsem tu neviděl. Za stálého mrholeni volám přítele na telefonu. "Ano, jsi správně, jen ... " Mrňavá potvora! :-)

Cestou zpět ještě fotím palisády po bouřce. Impozantní pozadí. V hradišti se rozproudila bujará zábava ... dnes se ale nezúčastním ;-) Mířím ještě na Výhledy.

Po tom, co jsem prezil bouřku a přečkal vichřici v troskách čehosi, je tohle hračka. Kochám se výhledy na Ještěd přes údolí, přes špičku kostela ve Vítkově. Terénní cyklistika, pohodička. Poslední usek cesty jsem dotlačil, abych se pak mohl svézt :-) To dá rozum!

Mám rád pozůstatky ze zlatých časů turistiky. Třeba se ta doba nadšených dobrovolníku a sponzorů ještě vrátí. Ale hned tak to nebude.

Sjíždím dolů a mířím na Albrechtické sedlo, tohle je snadná silniční cyklistika. Kochám se výhledy a je mi jasné, ze přijíždím ze špatné strany. Natuty se budu vracet z první stage pro finálku. Ale jak moc? Skrýši je po cestě ... a to jsem ani nečetl nápovědu. Strom pres silnici.

Ano, foukalo skutečně dost! Intuitivně si vybírám a zběžně procházím remízek, cca 20m od cache :-) Ale pak stejně sjíždím ke kapličce :-) Hodnotím situaci, a zde se bez nápovědy neobejdu. Čtu ji, ale zatím mi nic neříká ... procházím se po okolí zaměřeného bodu ... a hle! To by mohlo být ono! Zkoumám, a nacházím. Něco tak malého jsem skutečně nečekal! Výsledné souřadnice mě samozřejmě vedou zpět. Stoupáni ale není nijak strašné, a necítím se unavený. Co mi ale nahání obavy jsou mraky nad Frýdlantem, ze kterých je proti zapadajícímu slunci vidět padat hustý déšť. Nádherný, strašidelný výhled :-) A déšť skutečně přichází. Zatím slabý. Je teplo, dá se. Cache nacházím snadno. Za houstnoucího deště se zapisuji, a ve spěchu sjíždím dolů k silnici, kde se ukrývám na zastávce. No, na Kodešovu skálu se už nevypravím, ale zato bych mohl dat noční cache - "Bubáka", už se blíží tma. Ale houstnoucí déšť nakonec překazil i tyhle smělé plány. Neustával, naopak. V téhle slotě není cyklistika nic příjemného. Sice není zima, ale voda na brýlích snižuje viditelnost, a to zejména když vás oslní protijedoucí auto. Volám tedy svého Anděla strážného, která mě dostala na povel :-) S rudou září za zády, v hustém deští sjíždím do Liberce. U Tesly končí můj dnešní pohodový letní výlet!

 

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GC1VHPH, GCYDEK, GC1GP0W, GC1GG9Y, GC10E3J, GC1RR2M

Autor: Pazitka

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 21:08, 29. 07. 2009

  hradnik

  Teda Dane Pažitkový, tě obdivuju. Hlavně vím, o které keš jde, neboť jsme je pár dní před tebou lovili taky (jen jsme jeli z druhé strany, což například u Albrechtického sedla mělo značnou výhodu i když jsme byli v autě). Ještě mě napadá, že ses mohl stavit u Větrníků, když nic, tak jsi mohl vidět, jak se vrtule točí v limitní rychlosti...
  Ale ta barabizna...jeli jsme kolem autem, neboť Oregon má svou hlavu a vybírá mi takovéto špeky...já bych tam asi nevlez...i když v této situaci asi jo.
  Cyklisty na silnici nemám moc v lásce a v zakázaných oblastech národních parků už vůbec ne, ale tenhle článek se mi líbil! A ty jsi spřátelenej cyklista :o)))

 • 15:46, 04. 08. 2009

  polas N85

  Někdy 20.července se vracím z okolí Bystřice nad Pernštejnem,kde se začínalo zatahovat a vypadalo to na bouřku a já měl před sebou dost kilometrů,ale neřešil čas odlovil si ve Vítochově dvě keše,poté jsem zase zařadil a letěl kouknout na Posledniho vlka,ale lenost vyhlédavala sjezdy,dostal jsem se do lesa jako bych nevěděl,že jsou keše většinou u značených cest,takže rychlý log,jelikož začínalo bouřit,a to už jsem opravdu zrychlil a spěchal,v Kuklíku vypadalo,že bouře odchází,ale najedu na zkratku ke Kadově,spustí se pořádná průtrž včetně blesků a kašlu na to,abych se schoval pod strom,lepší zmoknout než riskovat smrt,no ani pláštěnka nepomohla a já komplet mokrý,neřešil jsem únavu a po malé chvilce dojel do Kadova po rychle zaplavené silnici,schoval jsem se pod stříšku u novinek z vesnice,ale ještě 5 kilometrů domů,po 30 minutách bouře ustála,náhodou jsem měl kraťasy,tak jsem se převlékl,dal si mikimu a pročištěným vzduchem pokračuji na chalupu..doma zjišťuji,že mi nefunguje mikrofon a za pár dní jsem jej zkusil a přežil,mobil s gps samozřejmě byl v kapse a obal jej zachránil..

 • 09:04, 24. 07. 2017

  peter

  The latest craze fidget spinner toys everybody is talking about are here from C2BPromo.com for your customization with your brands, logos or business messages as promotional fidget spinners or branded fidget spinners or Logo Fidget Spinners for your marketing campaigns, trade show giveaways, corporate gifts, promotional gifts and event giveaways. You are guaranteed your audiences will love them, spin them right from the package and spread your business message out! Check out the largest product line of Custom Fidget Spinners in the industry at C2BPromo.com, the No. 1 factory-direct Custom Platform of promotional products to save up 60% and free shipping and free logo here!
  Personalized Fidget Spinners
  https://www.c2bpromo.com/custom-branded-logo-fidge t-spinner-toys-promotional-products-gifts.html

 • 13:22, 11. 10. 2017

  Ashar Seo

  If it\'s not too much trouble share more like that.

  bitcoin investment
  https://www.digitalcointrade.org/How-To/Invest-Onl ine/

 • 07:56, 29. 10. 2017

  Ashar Seo

  If it\'s not too much trouble share more like that.

  Cannabis
  https://www.nicorinse.com/

 • 06:56, 30. 10. 2017

  Robinjack

 • 10:21, 04. 11. 2017

  peter

  I truly value this superb post that you have accommodated us. I guarantee this would be helpful for a large portion of the general population.
  p2p loans for poor credit https://thelendingmag.com/peer_to_peer_lending_for _bad_credit/

 • 12:48, 05. 11. 2017

  peter

  The brand’s equity value comes into play here. Brand equity is partially built on the brand’s promise, the somewhat unspoken statement of “Best in Class.\" Combining years of delivering their wares with a consistent high level and staying true to their mission statement, whether written or implied, brands build equity. In turn this equity helps command generally higher prices, which feed the aspirational desires of the consumer.
  free tour estocolmo http://www.stockholmfreetour.com

 • 21:55, 05. 11. 2017

  Ashar Seo

  Decent Informative Blog having pleasant sharing..

  Thomas Frank Paquin
  http://www.thomaspaquin.com/

 • 06:28, 07. 11. 2017

  Ashar Seo

  More often than not I don\'t make remarks on sites, however I\'d like to say this article truly constrained me to do as such. Truly decent post!

  Obsession Phrases
  http://www.relationshipeguide.com/obsession-phrase s-review/

 • 16:35, 08. 11. 2017

  Ashar Seo

  I might want to thank you for the endeavors you have made in composing this article. I am trusting the same best work from you later on too..

  Follower Glory And Follower Club
  http://www.freemusicallyfollowersguide.com

 • 20:25, 13. 11. 2017

  jackman30

  probíhám kopřivami, něčím co kdysi byli dveře. Pod nohama praskají střepy. Jsem pod střechou. Ale není to moc platné. Vítr a déšť pronikají vymlácenými okny napříč celou zříceninou. Rozhlížím se, vida, za mou je komůrka. voyance en direct

  http://voyance-retour-amour.com

 • 21:12, 14. 11. 2017

  jackman30

  , za mou je komůrka. Udělám krok, a vtom vítr těsně přede mnou sráží zbytky omítky ze stěny. Naštěstí mám dle předpisu helmu Payment Industry Processor
  http://paymentnetworks.com

 • 20:19, 18. 11. 2017

  peter

  If you don\\\'t mind proceed with this incredible work and I anticipate a greater amount of your amazing blog entries.
  casino siteleri online http://casinonerde.net/

 • 09:36, 19. 11. 2017

  peter

  Respecting the time and exertion you put into your online journal and point by point data you offer!..
  bahisoyna http://bahishastasi.net/

 • 10:29, 21. 11. 2017

  peter

  I truly value this superb post that you have accommodated us. I guarantee this would be helpful for a large portion of the general population.
  family picture portraits http://candyfoxstudio.com/family-photography

 • 06:43, 22. 11. 2017

  peter

  Awesome Information sharing .. I am extremely upbeat to peruse this article .. a debt of gratitude is in order for giving us experience info.Fantastic pleasant. I value this post.
  canlı bahis oyna http://bahisnerde.me/canli-bahis/

 • 21:53, 22. 11. 2017

  peter

  i read a ton of stuff and i found that the method for composing to clearifing that precisely need to say was great so i am inspired and ilike to come back again in future..
  web design company http://webouffant.net/

 • 00:04, 24. 11. 2017

  peter

  A debt of gratitude is in order for offering this quality data to us. I truly delighted in perusing. Will without a doubt going to impart this URL to my companions.
  mobil bahis siteleri http://mobil-bahis.co/

 • 20:34, 24. 11. 2017

  peter

  Your web journal furnished us with important data to work with. Each and every tips of your post are wonderful. Much obliged for sharing. Continue blogging,
  online paralı blackjack http://blackjacksiteleri.info/parali-blackjack/

 • 22:43, 26. 11. 2017

  peter

  i cherish perusing this article so beautiful!!great work!
  online casino siteleri http://bedavacasinooyna.net/

 • 17:49, 27. 11. 2017

  Seo

  \\\"Organize an amazing and fun-filled event through Eventdex. All event management processes are simplified into a single app - EventApp. This highly functional event management software will help you to organize, all your event data in real time. It is integrated with all social media platforms to promote your event and attract more attendees.
  You can schedule your event instantly and send it to your event team as well as to attendees, exhibitors and sponsors. The event technology helps in managing the attendee check-in, which is very helpful for event planners to make different event strategies at various event cycles. Its on-site event registration software is integrated with badge design and printing tools to speed-up the attendee\\\'s check-in time at the entry gate of the event.
  Eventdex offers a perfect business matchmaking app – MatchLeads, which helps in matching the same business profiles of different attendees at an event and can schedule their appointments on request. Its Lead retrieval app is one such app which is beneficial for event managers and organizers, especially in getting a real-time data of all leads generating through various online channels for an event.
  Eventdex is providing multiple event management technologies and applications to suit various business needs of an event. The technology, service and cost-effective prices presented by us, is unmatched as compared to other companies of the present event industry\\\"
  event management software https://www.eventdex.com/event-management-software s/

 • 20:52, 27. 11. 2017

  jackman30

  komůrka. Udělám krok, a vtom vítr těsně přede mnou sráží zbytky omítky ze stěny. Naštěstí mám dle předpisu helm bible verses about hope

  http://www.easybibleverses.com

 • 10:36, 28. 11. 2017

  seo

  iddaa tahminleri http://bahistahmin.web.tr/

 • 10:36, 28. 11. 2017

  seo

  bahis sitelerine para yatırma yöntemleri http://bahispara.net/

 • 17:43, 29. 11. 2017

  Seo

 • 21:21, 29. 11. 2017

  peter

  A debt of gratitude is in order for setting aside an ideal opportunity to talk about that, I feel unequivocally about this thus truly like becoming more acquainted with additional on this sort of field. Do you brain upgrading your blog entry with extra understanding? It ought to be truly helpful for every one of us.

 • 22:13, 30. 11. 2017

  peter

  The post is composed in exceptionally a decent way and it contains numerous valuable data for me.
  casino siteleri http://comogeneraringresos.com/

 • 19:50, 01. 12. 2017

  peter

  Bir çok bahisçinin ortak problemlerinin başında elbette yabancı bahis sitelerine girişte yaşanan sorunlar geliyor. Türkiye\\\'de yaşayan bahisçilerin bildiğiniz gibi yabancı bahis sitelerinde oynamaları kanunen yasak. Bu nedenle de Bets10 dahil bir çok bahis bürosu, sık sık BTK tarafından kapatılıyor. Ancak bets10\\\'a giriş için bir çok alternatif seçenek bulunuyor. Zaten günümüz teknolojisinde, bu sitelere uygulanan engellerin aşılması oldukça basit. Fakat bizde bütün ülke vatandaşları gibi, Türk bahisçilerin de Bets10 gibi sitelerde gönül rahatlığıyla bahis oynayabilmelerini dilerdik. Umarız yakın zamanda buna bir çözüm bulunur ve artık isteyen istediği bahis sitesinden oynar. Bahisçiler de iddaa\\\'ya mahkum olmaktan kurtulur.
  Bets10 giriş http://mislibahis.online/

 • 12:07, 02. 12. 2017

  seo

  online casino foundation http://bcpba.info/

 • 12:07, 02. 12. 2017

  seo

  slak construction company http://cutnoslak.net/

 • 21:23, 02. 12. 2017

  peter

  Much obliged for your post. I\\\'ve been considering composing an extremely practically identical post in the course of the last couple of weeks, I\\\'ll most likely keep it quick and painless and connection to this rather if thats cool. Much obliged.
  casino siteleri http://www.casinomuz.me/

 • 09:17, 03. 12. 2017

  seo

  Son 10 yilda büyük bir çikis yakalayan kaçak iddaa siteleri 2017 yilinda da hedeflerinin önemli bir bölümüne ulasmis durumda. Türkiye’de sadece Bilgi Teknolojileri Kurumu, Milli Piyango, Spor Toto ve Iddaa kurumu tarafindan onay verilen bet ofislerinin onayli bir sekilde hizmet verdigini görebiliyoruz. Bir bet sitesine giris yaptiginiz zaman o firmanin kaçak olup olmadigini anlayabilirsiniz. Ancak ülkemizde farkli bir durum söz konusu. Spor Toto lisansi olmayan bütün bet siteleri kaçak statüsünde sayiliyor. Bunlarin çok önemli bir kismi BTK tarafindan engellenirken bazilari kaçak yollar ile hizmet veriyor
  iddaa http://pedrocalendar.com/

 • 22:17, 03. 12. 2017

  peter

  A debt of gratitude is in order for your knowledge for your fabulous posting. I\\\"m happy I have set aside an ideal opportunity to see this.
  online canlı casino siteleri http://sanalrulet.info/canli-casino-siteleri/

 • 20:28, 04. 12. 2017

  peter

  This article is an engaging abundance of enlightening information that is intriguing and elegantly composed. I praise your diligent work on this and thank you for this data. You have what it takes to get consideration.
  fly casting technique http://goflyfishing.info/category/fly-casting-tech niques/

 • 19:36, 05. 12. 2017

  Seo

  Post free article http://patialahub.com/

 • 20:44, 07. 12. 2017

  peter

  I haven\\\'t any word to value this post.....Really i am awed from this post....the individual who make this post it was an extraordinary human..thanks for imparted this to us.
  plaster repair http://philthecracks.com/

 • 10:50, 09. 12. 2017

  seo

  higuanacaste.com http://higuanacaste.com/

 • 13:25, 09. 12. 2017

  seo

 • 14:03, 10. 12. 2017

  peter

  decent bLog! its intriguing. much thanks to you for sharing....
  canlı iddaa siteleri http://www.bayiddia.net/canli-iddaa/

 • 09:10, 11. 12. 2017

  peter

  Great artcile, however it would be better if in future you can share more about this subject. Continue posting.
  klasbahis yeni üyelik bonusu http://klasbet.online/

 • 22:16, 11. 12. 2017

  peter

  This is a splendid website! I\"m extremely content with the remarks!..
  www.canlibahisbul.info http://canlibahisbul.info/

 • 17:17, 12. 12. 2017

  peter

  I have bookmarked your website, the articles are path superior to anything other comparable sites.. a debt of gratitude is in order for an extraordinary online journal!

 • 19:22, 14. 12. 2017

  peter

  I concede, I have not been on this site page in quite a while... be that as it may it was another delight to see It is such a vital subject and overlooked by such a variety of, even experts. experts. I thank you to help making individuals more mindful of conceivable issues.
  curiousjordy.com http://curiousjordy.com/

 • 00:57, 15. 12. 2017

  peter

  A fascinating dialog is value remark. I feel that it is best to compose more on this matter, it may not be a forbidden theme however generally people are insufficient to chat on such subjects. To the following. Here\\\"s to you.
  mobil casino oyna http://mobilcasinositeleri.biz/

 • 13:46, 16. 12. 2017

  Robinjack

 • 21:38, 16. 12. 2017

  jackman30

  zejména když vás oslní protijedoucí auto. Volám tedy svého Anděla strážného, která mě dostala na povel :-) S rudou září za zády, v hustém deští sjíždím do Liberce. U Tesly končí můj dnešní pohodový letní výlet! voyance telephone

  http://voyance-amour-eternel.com

 • 23:03, 16. 12. 2017

  peter

  This is an incredible rousing article.I am basically satisfied with your great work.You put truly exceptionally accommodating data...
  betpluton bahis http://bahispluton.online/

 • 09:39, 17. 12. 2017

  Robinjack

 • 21:08, 21. 12. 2017

  jackman30

  Dentist In Woodbridge VA at Woodbridge Smiles offers what\\\'s important in your search for family dentistry- the personalized total family care of a neighborhood dentist in conjunction with he benefits of high-tech dentistry. We have created an environment with your comfort as our number one priority. At Woodbridge Dental Clinic you will see a personalized touch right from chairs in waiting area to operatories in exam room. Dentist In Woodbridge VA

  http://www.woodbridgesmiles.net

 • 08:57, 27. 12. 2017

  peter

  This one is great. keep doing awesome!..
  segwaystockholmairwheel.se http://segwaystockholmairwheel.se

 • 21:56, 08. 01. 2018

  jackman30

  moc platné. Vítr a déšť pronikají vymlácenými okny napříč celou zříceninou. Rozhlížím se, vida, za mou je komůrka. Udělám voyance gratuite immediate par telephone

  http://voyance-retour-amour.com

 • 21:49, 09. 01. 2018

  jackman30

  je komůrka. Udělám krok, a vtom vítr těsně přede mnou sráží zbytky omítky ze stěny. Naštěstí mám dle předpisu helmu : http://www.megaron.gr/default.asp?la=1&pid=5&a mp;evID=3807

 • 21:03, 14. 01. 2018

  jackman30

  ělám krok, a vtom vítr těsně přede mnou sráží zbytky omítky ze stěny. Naštěstí mám dle předpisu best body wash for men

  http://www.vletuknow.com/body-wash-for-men/

 • 01:48, 15. 01. 2018

  seo

  A debt of gratitude is in order for this article exceptionally accommodating. much appreciated.
  beşiktaş maç tahminleri http://besiktas-haber.com/

 • 19:44, 15. 01. 2018

  seo

  A debt of gratitude is in order for sharing the information, keep doing awesome... I truly delighted in investigating your site. great asset...
  bahis ve casino oyunları http://bahis-casino-oyunlari.net/

 • 21:56, 19. 01. 2018

  jackman30

  total rebuilding process. Given the rejection of packages from Brooklyn and Houston—both of which looked at least reasonable, visitar pagina
  http://www.porteseconomicosmadrid.es/

 • 19:10, 31. 01. 2018

  jackman30

  team’s only recourse was to trade the NBA\\\'s best center for a package that, with any luck, would expedite an immediate and total rebuilding process. بلیط هواپیما ماهان

  http://parastooseir.com/ticket/buy-online-mahan-ai r-ticket/

 • 18:35, 11. 02. 2018

  bahis oyna

  This is an awesome article a debt of gratitude is in order for sharing this enlightening data. I will visit your site consistently for some most recent post. I will visit your website consistently for Some most recent post.

 • 08:26, 19. 03. 2018

  Ashar Seo

  Yeah bookmaking this wasn’t a bad decision great post! .

  aparelhos de ouvido
  https://www.ouviclin.com.br/aparelhos-auditivos

 • 12:06, 24. 03. 2018

  Ashar Seo

  certainly like your web site but you have to take a look at the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to inform the reality then again I will surely come again again.

  Photographer CARL KRUSE on NAT GEO
  https://members.nationalgeographic.com/10892722298 4/

 • 13:11, 25. 03. 2018

  Ashar Seo

  I’d must verify with you here. Which isn’t something I often do! I enjoy studying a publish that can make people think. Also, thanks for permitting me to remark!

  Buy Autocad 2018 for sale
  http://autocad.cheapsoftwaredownload.net/

 • 13:59, 31. 03. 2018

  Ashar Seo

  Man, I really enjoyed reading this message. You have convinced me to subscribe to your blog, but where can I find the RSS feed?

  cctv singapore
  https://www.iroyaltech.com/

 • 08:44, 01. 04. 2018

  Ashar Seo

  I dont think Ive read anything like this before. So good to find somebody with some original thoughts on this subject. thank for starting this up. This website is something that is needed on the web, someone with a little originality. Good job for bringing something new to the internet!

  www.doylebrunsonpokerfan.net
  http://www.doylebrunsonpokerfan.net

 • 10:55, 03. 04. 2018

  Ashar Seo

  I dont think Ive read anything like this before. So good to find somebody with some original thoughts on this subject. thank for starting this up. This website is something that is needed on the web, someone with a little originality. Good job for bringing something new to the internet!

  Bola online
  http://www.topbbm.com/

 • 15:21, 04. 04. 2018

  Ashar Seo

  Really this is an effective post from a consultant and thanks for sharing this high-quality information with us.

  trichefortnite.fr
  http://trichefortnite.fr

 • 14:03, 11. 04. 2018

  Ashar Seo

  You have observed very interesting points ! ps nice website .

  Triche Generateur fortnite
  http://trichefortnite.fr

 • 16:34, 14. 04. 2018

  Ashar Seo

  I dont think Ive read anything like this before. So good to find somebody with some original thoughts on this subject. thank for starting this up. This website is something that is needed on the web, someone with a little originality. Good job for bringing something new to the internet!

  www.beddingnbeyond.com/air-mattress-reviews/
  http://www.beddingnbeyond.com/air-mattress-reviews /

 • 13:56, 15. 04. 2018

  Ashar Seo

  A topic close to my heart many thanks, i have been thinking about about this subject for some time.

  Bandarq online
  http://kokoqiuqiu.com

 • 13:24, 16. 04. 2018

  Ashar Seo

  Can I just now say such a relief to discover somebody that actually knows what theyre talking about on-line. You actually learn how to bring a worry to light and produce it crucial. Lots more people should read this and appreciate this side of your story. I cant believe youre no more popular when you definitely provide the gift.

  Sbobet
  http://www.bisa88.info

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Další obrázky

Stan se fanouskem

Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Key West - geocaching na jihu USAFilm streaming vf