Vrchní prchni!

Vydáno: 18. května 2011 | Autor: Hoblik | Rubriky: Geoptákoviny | Tisk

Oznámkuj článek:

Oznámkuj cache:

Nad dalším bláznivým Ottíkovým eventem viselo ve vzduchu – alespoň pro mne – pár otazníků. Přijde někdo, když předpověď hlásí déšť, bouřky a kroupy? Jak se mi poběží v saku s motýlkem, foťákem, batohem a stativem?

A jak se vůbec do Karlových Varů dostanu? Počasí se umoudřilo, běžet se dalo a do Karlových Varů mne vzal přímo sám organizátor!

Ve slunečném odpoledni to na Kolonádě vypadalo chvíli jak na maturitním plese, chvíli jak na svatbě. Kačeři se překonali a dorazili místo obvyklých maskáčů v oblecích, bílých košilích a rukavičkách. Kačerky se objevily v sukýnkách, zástěrkách a na podpatcích.

Pak se objevil falešný vrchní a sedm desítek černobílých postav vyrazilo za ním s voláním „Chyťte hooooo!!!". Našemu figurantovi v roli „prdlavky" naštěstí žádný statečný přihlížející nepodrazil nohy a tak jsme bezpečně dorazili až k Vřídlu. Takovou skupinu tam od natáčení filmu asi neměli. Turisté nám tiše vyklidili prostor ke společnému focení a vrátili se zase až když jsme se přesunuli ven.

Zatím asi fyzicky nejnáročnější Ottíkův event, když nepočítám zmrzlé nohy v Bohnicích. A v červnu nás čeká další taškařice na Ještědu.

Kódy pokladů o kterých se zde psalo: GC2RR1F

Autor: Hoblik

Přidat komentář

Komentáře ke článku

 • 22:56, 19. 05. 2011

  viopes

  :-D no tak to je fakt mazec...bezvadný nápad...škoda,že jsem tam nebyla...

 • 18:14, 29. 05. 2011

  Marta

  Bezvadný nápad a moc jsem si to užila...jako všichni zůčastnění :-D

 • 18:41, 29. 08. 2018

  AsharSeo

  I went over this site and I trust you have a ton of brilliant data, spared to my bookmarks

  printing luxury EDDM® box online
  http://www.brochuredesigntemplates.us/2018/08/25/f ast-track-luxury-eddm-box/

 • 20:32, 30. 09. 2018

  Robinjack

  private detective in Singapore http://www.sk.com.sg

 • 15:29, 11. 10. 2018

  edward fox

  I can\'t read articles online all the time, however I\'m happy I did today. This is extremely elegantly composed and your focuses are very much communicated. Kindly, absolutely never quit composing. här

 • 15:57, 11. 10. 2018

  peter

  I think this is a better than average article. You make this data intriguing and locks in. You give perusers a ton to consider and I welcome that sort of composing.
  den här sidan http://dermaroller.nu/mts-roller/

 • 15:45, 20. 10. 2018

  peter

  Vancouver Power washing specialists. We also do window and gutter cleaning. Getting the professional pressure washing company that has been serving Vancouver West Side.. Moss removal from roofs is one of our most soft after projects, let us help you clean your house
  Vancouver Pressure Washing http://homesmartwestside.com

 • 07:47, 22. 10. 2018

  peter

  so much wonderful information on here, : D.
  packers movers nigdi https://www.bharatpackersmoverspune.com/services/p ackers-and-movers-nigdi

Přidat komentář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Vaše jméno a e-mail stačí zadat pouze poprvé, systém si pro příště Vaše údaje zapamatuje. Jste-li zaregistrováni v systému Gravatar, bude k vašemu komentáři připojen i obrázek. Pokud je to možné, komentáře prosím pište česky, s diakritikou, děkujeme!Přidejte svůj článek

Seznam autorů

Seznam pokladů

Chorvatsko - zátoka LavsaFilm streaming vf